Творча зустріч студентів училища з родинним театром Нянькіни

23 січня 2019 року в актовій залі навчального корпусу № 2 Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського відбулася творча зустріч студентів училища з родинним театром Нянькіни. Творчість цього молодого аматорського колективу  відрізняється  своєю сучасністю та неординарним поглядом на виклики сьогодення.

Глядачі із захопленням спостерігали за театральним дійством на сцені, яке не просто запитувало у нас: «Що ви готові віддати за щастя?», але й змушувало робити вибір, мислити, співчувати, хвилюватися. Молоді актори разом з режисером вистави Тетяною Нянькіною були переконливі і щирі.

Автор п’єси Володимир Нянькін визначив жанр  свого твору – «вистава – вірус». Тобто його мета заразити глядача думкою про сенс життя, про те, що ми готові віддати за щастя. Символічною є і сама назва вистави «Галю, це – нація».

Приємною і дружньою була атмосфера зустрічі акторів, керівників театру  з викладачами та студентами училища вже після перегляду вистави. Адже більшість з них випускники режисерського відділу училища та сьогоднішні студенти.

Родинний театр Нянькіни працює за підтримки управління молоді та спорту Сумської ОДА.

Голова ПЦК «Видовищно – театралізовані заходи»

Г.З.Проців