Обласний семінар-практикум для керівників хореографічних колективів

23 січня 2019 року на базі Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського був проведений обласний семінар-практикум для керівників хореографічних колективів за організаційною участю Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв, у якому взяли участь 60 хореографів з усієї Сумщини.

У своїх виступах директор Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського, заслужений працівник культури України Надія Миколаївна Гринь та директор Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв Євгенія Миколаївна Бистрицька наголосили на необхідності всебічного розвитку хореографічного мистецтва на Сумщині.

Змістовною стала фахова майстерня від завідувача відділом хореографії Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського, голови обласного осередку Національної хореографічної спілки України, заслуженого працівника культури України Володимира Васильовича Євтушенка.

Керівники хореографічних колективів із зацікавленням сприймали надані професійні поради, ставили конкретні запитання, на які одержували вичерпні відповіді.

В рамках семінару-практикуму відбулися майстер-класи з напрямів – «Український народний танець», «Класичний танець», «Народно-сценічний танець», «Сучасний танець». Упродовж трьох годин з учасниками працювали провідні хореографи училища: Олександр Кравченко, Наталія Бойко, Денис Курсенко.

Цікавим та надзвичайно яскравим став майстер-клас «Елементи танців Слобожанщини й Полісся» від завідувача кафедри народної хореографії Харківської державної академії культури, заслуженого працівника культури України, члена Національної хореографічної спілки Каріни Володимирівни Островської. Своїми знаннями та досвідом вона поділилася з керівниками хореографічних колективів Сумщини, які з зацікавленням сприймали надані поради та старанно вивчали нові танцювальні елементи.

Надзвичайно цікавими стали презентаційні виступи студентів відділу хореографії та перегляд творчих робіт Народного ансамблю народного танцю «Молодість» (керівник – заслужений працівник культури України В.В. Євтушенко).