Категорія: Наші досягнення

Вітаємо переможців VІІІ Всеукраїнськогоконкурсу диригентів оркестрів духових інструментів ім. Л.К. Власенка

Вітаємо переможців VІІІ Всеукраїнськогоконкурсу диригентів оркестрів духових інструментів серед студентської молоді імені заслуженого працівника культури України Л.К. Власенка.

І місце
Дяченко Нікіта (викладач – Пастухов В.О.),

ІІІ місце
Кулик Олександр (викладач – Пастухов В.О.),
Гринюк Максим ( викладач – заслужений працівник культури України Білий Є.М.),

Дипломант
Колодко Іван (викладач – Бурмін О.С.).

Вітаємо Кондрух Тетяну з перемогою!

Вітаємо призерку у змаганнях з легкої атлетики за програмою ХХV обласної спартакіади серед закладів вищої освіти І-ІІ р.а.

Кондрух Тетяну за зайняте

I місце – зі стрибків у довжину
III місце – біг 100м

Бажаємо подальших спортивних досягнень!

Читати далі… »

Вітаємо переможців ХVІІІ Всеукраїнського юніорського конкурсу музично-виконавської майстерності імені академіка Олега Тимошенка (м.Ніжин)


Вітаємо переможців ХVІІІ Всеукраїнського юніорського конкурсу музично-виконавської майстерності імені академіка Олега Тимошенка (м.Ніжин)

В номінації “Оркестрові інструменти”:
Золотий диплом
Комарову Аліну (викладач – Власенко С.А., концертмейстер – Семікрас І.І.)

Читати далі… »

Вітаємо переможців конкурсу “Харківські асамблеї”

Вітаємо переможців XVI відкритого конкурсу молодих музикантів-виконавців та композиторів “Харківські асамблеї”

ВІДДІЛ ДУХОВИХ ІНСТРУМЕНТІВ

Лауреатів ІІ ступеня:
Дяченка Нікіту (викладач – Пастухов В.О., концертмейстер – Жолудь Л.Л.)
Синяговського Богдана ( викладач – заслужений працівник культури України Білий Є.М., концертмейстер – Данильченко М.І.)

Лауреата ІІІ ступеня:
Вандіна Костянтина (викладач Пастухов В.О., концертмейстер – Жолудь Л.Л.)

Читати далі… »

Вітаємо Семикраса Дмитра з перемогою

Щиро вітаємо Семикраса Дмитра студента ІІ курсу Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського відділу спеціального фортепіано (клас Морозової Світлани Павлівни) з блискучою перемогою – ІІ премією і Срібною медаллю на ХІІ Міжнародному конкурсі молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця, який відбувся 16-24 квітня 2019 року в м.Києві!

Читати далі… »

Вітаємо переможців Відкритого конкурсу піаністів “Прокоф’євські ігри”

Вітаємо переможців Відкритого конкурсу піаністів “Прокоф’євські ігри” (м.Сєвєродонецьк)

ІІ місце – Балюра Катерина (викладач – Шемеліна Т.Г.)
ІІІ місце – Губанова Яна (викладач – Шемеліна Т.Г.)
VI місце – Циганок Катерина (викладач – Михайлова Е.Ю.)

Бажаємо подальших творчих успіхів!!!

Читати далі… »

Вітаємо Короленка Андрія з перемогою

Вітаємо лауреата ІІ ступеню ХІІ Всеукраїнського дитячо-юнацького конкурсу вокального мистецтва імені Бориса Гмирі (м. Дніпро)

Короленка Андрія (викладач – Власенко А.І., концертмейстер – Власенко О.Л.)

Бажаємо подальших творчих успіхів!!

Вітаємо Єлісєєву Карину з перемогою

Вітаємо лауреата ІІ ступеню Відкритого конкурсу бандуристів імені Володимира кабачка в номінації “Бандурист-інструменталіст” (м. Полтава)

Єлісєєву Карину (викладач – Лелюшкіна Р.І., концертмейстер – Щербина Т.В.)

Бажаємо подальших творчих успіхів!!!

Вітаємо Колодка Івана з перемогою

Вітаємо лауреата І ступеня ХХVІІІ Відкритого конкурсу Дніпропетровської академії музики ім. М.Глінки «Дніпровські сурми – 2019» Колодка Івана (викладач – Бурмін О.С., концертмейстер – Гутенко О.Ю.)

Бажаємо подальших творчих успіхів!

Вітаємо Дар’ю Обельчак з перемогою

Вітаємо дипломанта VII Міжнародного інструментального конкурсу Євгена Станковича (м.Київ)

Дар’ю Обельчак (викладач – Нагорна А.М., концертмейстер – Бойченко Н.М.)

Бажаємо подальших творчих успіхів!!!

Older posts «