Ювілейний концерт викладача-методиста відділу спеціального фортепіано Нінель Володимирівни Бошко

20190123_3

23 січня 2019 року в актовій залі Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського відбувся ювілейний концерт талановитої піаністки, концертмейстера, викладача-методиста відділу спеціального фортепіано Нінель Володимирівни Бошко.

В уютній залі зібралися друзі, колеги, студенти та випускники ювілярки. За 45 років творчої та педагогічної діяльності Нінель Володимирівна виховала 57 студентів, які прославляють її клас не тільки в Україні, але і в Ізраїлі, Німеччині, США та в інших країнах світу.

Яскравим відкриттям концертної програми став виступ ансамблю скрипалів (керівник – Подячева Т.В.), незмінним концертмейстером якого вже багато років є Нінель Бошко.

У програмі концерту прозвучали твори класичного та романтичного періодів музичного мистецтва, а саме 32 варіацій Л. Бетховена, 2 інтермеццо ор. 117 та 118 (Аs-dur, b-moll) Й. Брамса, Новелети №8 Р.Шумана, Скерцо №3 (cis-moll) Ф. Шопена та «Полішинель» С. Рахманінова.

Твори були виконані на високому професійному рівні, талановито та натхненно. Щирі оплески слухачів, велика кількість квітів доповнили святковий настрій концерту.