Обласний конкурс виконавців на духових інструментах серед учнів шкіл естетичного виховання

29 березня в пройшов Обласний конкурс виконавців на духових інструментах серед учнів шкіл естетичного виховання. В конкурсі брали участь 39 учнів з таких районів області: Глухівська ДШМ, Кролевецька ДШМ, Середино-Будська ДШМ, Тростянецька ДМШ, Шосткинські ДМШ №1 та ДШМ, Сумська ДМШ №1, 2, 3.

Під час конкурсу учасники показали високий рівень підготовки.

Переможцями в молодшій віковій категорії стали:
І місце
Пастухов Степан – учень Кролевецької дитячої школи мистецтв (викладач Василь Люлін);
Левшенюк Кіра – учениця Глухівської школи мистецтв ім. М.Березовського (викладач Ольга Турбіна);
Васелюк Ольга – учениця Шосткинської школи мистецтв (викладач Олександр Ночовний);
Леонтенко Іван – учень Шосткинської школи мистецтв (викладач Олександр Зенченко);
ІІ місце
Ночовний Владислав – учень Шосткинської школи мистецтв (викладач Олександр Ночовний);
Федірко Андрій – учень Садівської дитячої школи мистецтв (викладач Андрій Гнатенко);
Бухтяк Всеволод – учень Сумської дитячої музичної школи №2 (викладач Ігор Письменний);
Боднар Ігор – учень Сумської дитячої музичної школи №2 (викладач Ігор Письменний);
ІІІ місце
Литвинова Лаліта – учениця Глухівської школи мистецтв ім. М.Березовського (викладач Ольга Турбіна);
Смичок Яна – учениця Глухівської школи мистецтв ім. М.Березовського (викладач Ольга Турбіна);
Мандрикін Тихон – учень Шосткинської дитячої музичної школи №1 (викладач В’ячеслав Люлін).

Переможцями в старшій віковій категорії стали:
І місце
Баженов Андрій – учень Шосткинської школи мистецтв (викладач Руслан Ларін);
Біляченко Владислав – учень Кролевецької дитячої школи мистецтв (викладач Василь Люлін);
Ванюшин Герман – учень Сумської дитячої музичної школи №3 (викладач Валерій Пастухов);
Фролова Каміла – учениця Шосткинської школи мистецтв (викладач Олександр Ночовний);
ІІ місце
Донченко Микола – учень Шосткинської дитячої школи мистецтв (викладача Ігор Макагон);
Цупрун Андрій – учень Середино-Будської дитячої школи мистецтв (викладач Олеусій Гайовий);
Нагорний Гордій – учень Сумської дитячої музичної школи №3 (викладач Валерій Пастухов);
Ворніческу Павло – учень Шосткинської школи мистецтв (викладач Олександр Зенченко);
ІІІ місце
Цвіль Олександр – учень Шосткинської дитячої музичної школи №1 (викладач В’ячеслав Люлін);
Шевченко Нікіта – учень Шосткинської школи мистецтв (викладач Олександр Ночовний);
Тютченко Артем – учень Сумської дитячої музичної школи №1 (викладач Володимир Соколов);
Шибаєв Олег – учень Кролевецької дитячої школи мистецтв (викладач Василь Люлін);
Думов Олександр – учень Шосткинської школи мистецтв (викладач Руслан Ларін);
Синяговський Євген – учень Глухівської школи мистецтв ім. М.Березовського (викладач Ольга Турбіна).

Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших творчих успіхів!