Обласний конкурс хореографічних відділень серед учнів шкіл естетичного виховання

29 березня в пройшов Обласний конкурс хореографічних відділень серед учнів шкіл естетичного виховання. В конкурсі брали участь 11 колективів (229 учнів) з таких шкіл області: Великабубнівська ДМШ, Воронізька ДМШ, Глухівська ДШМ, Косівщинська ДШМ, Краснопільська ДМШ, Кролевецька ДШМ, Липоводолинська ДШМ, Недригайлівська ДМШ, Охтирська ДМШ, Садівська ДШМ.

Під час конкурсу учасники продемонстрували високий рівень виконавської майстерності.

У номінації “Соло” переможцями стали:
І місце
«Подоляночка» Ансамбль «Барвінок» Воронізької дитячої музичної школи (викладач Лариса Банько);
Галанішин Артур «Танець з бубном» – учень Косівщинської дитячої школи мистецтв (викладач Тетяна Крючкова);
ІІ місце
Черток Дарина «Есмеральда» – вихованка Конотопського ЦДЮТ (керівник Тетяна Єрьоміна);
Коритник Єлізавета «Контемп» – учениця Охтирської дитячої музичної школи ім. П.С. Білинника (викладач Наталія Панченко);
ІІІ місце
Замниборщ Олександра «Український танок» – учениця Липоводолинської дитячої школи мистецтв (викладач Надія Любченко);
Скляренко Карина «Угорські мотиви» – учениця Садівської дитячої школи мистецтв (викладач Анна Скляренко);
Жовнір Каріна «Єврейський танок» – учениця Кролевецької дитячої музичної школи (викладач Неля Опанасенко);
Сергієнко Анна «Садовий вальс» – учениця Охтирської дитячої музичної школи ім. П.С.Білинника (викладач Віта Сушко).

У номінації “Танець малої форми” переможцями стали:
І місце
Танець «Смешинки» – учні Глухівської дитячої школи мистецтв ім.М.Березовського (викладач Ірина Ігнатенко);
Угорський танець «Чардаш» – учні Косівщинської дитячої школи мистецтв (викладач Тетяна Крючкова);
ІІ місце
Фрагмент «Прялки» з балету «Коппелія» – вихованці Конотопського ЦДЮТ (керівник Тетяна Єрьоміна);
Танець «За мотивами Тропотянки» – учні Садівської дитячої школи мистецтв (викладач Анна Скляренеко);
ІІІ місце
Танець «Чабани» – ансамбль «Барвінок» Воронізької дитячої музичної школи (викладач Лариса Банько);
Дует у складі Біленко Мар’яна та Коритник Єлизавета танець «Мамина донечка» – учениці Охтирської дитячої музичної школи ім. П.С.Білинника (викладач Наталія Панченко).

У номінації “Масовий танець” переможцями стали:
І місце
Танець «Українські самоцвіти» – учні Садівської дитячої школи мистецтв (викладач Анна Скляренко);
Танець «Веселкове розмаїття» – учні Косівщинської дитячої школи мистецтв (викладач Тетяна Крючкова);
ІІ місце
Танець «Жальменіана» – вихованці Конотопського ЦДЮТ ( керівник Тетяна Єрьоміна);
Танець «Полька-полечка» – учні Глухівської дитячої школи мистецтв ім.М.Березовського (викладач Ірина Ігнатенко);
ІІІ місце
Танец «Стоят девчонки» ансамбль «Барвінок» Воронізької дитячої музичної школи (викладач Лариса Банько);
«Ірландський танець» – учні Недригайлівської дитячої музичної школи (викладач Аліна Таранченко);
Танець «Під облачком явір зеленіє» – колектив «Поліські роси» Кролевецької дитячої музичної школи (викладач Алла Теслик);
Танець «Веселі клоуни» – учні Краснопільської дитячої музичної школи (викладач Інна Вакуленко).