Обласний конкурс народних інструментів серед учнів шкіл естетичного виховання

28 березня в пройшов Обласний конкурс народних інструментів серед учнів шкіл естетичного виховання. В конкурсі брали участь 96 учнів майже з усіх районів області.

Під час конкурсу учасники показали високий рівень підготовки.

Переможцями в номінації «Бандура» молодша вікова категорія стали:
І місце
Стрельченко Анастасія – учениця Сумської дитячої музичної школи №2 (викладач Наталія Підопригора);
Руденко Ангеліна – учениця Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №29 (викладач Тетяна Тягленко);
ІІ місце
Зенченко Давид – учень Шосткинської школи мистецтв (викладач Катерина Зенченко);
Тараненко Еліна – учениця Охтирської дитячої музичної школи ім. П.С.Білинника (викладач Антоніна Тесля).

Переможцями в номінації «Бандура» старша вікова категорія стали:
І місце
Шахова Ангеліна – учениця Сумської дитячої музичної школа №1 (викладач Аліна Тарамак);
Нємцева Єлизавета – учениця Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №29 (викладач Тетяна Тягленко);
ІІ місце
Товстуха Дар’я – учениця Шосткинської дитячої школи мистецтв (викладача Людмила Мальцева);
ІІІ місце
Бичан Андрій – учень Глухівської школи мистецтв ім. М.Березовського (викладач Валентина Великосвят);
Єременко Кирило – учень Глухівської школи мистецтв ім. М.Березовського (викладач Валентина Великосвят);
Кисіль Назар – учень Охтирської дитячої музичної школи ім.П.С.Білинника (викладач Антоніна Тесля).

Переможцями в номінації «Баян» молодша вікова категорія стали:
І місце
Михайленко Тарас – учень Сумської дитячої музичної школи №1 (викладач Олександр Лазарьков);
ІІ місце
Батурін Олексій – учень Сумської дитячої музичної школи №1 (викладач Олександр Лазарьков);
Євтухов Владислав – учень Сумської дитячої музичної школи №1 (викладач Ольга Панченко);
Куліш Марія – учениця Шосткинської дитячої музичної школи №1(викладач Оксана Колодко);
Лакоза Данило – учень Шосткинської дитячої школи мистецтв (викладач Юрій Лоза);
ІІІ місце
Якушка Катерина – учениця Білопільської музичної школи (викладач Діана Дойнікова);
Валюх Михайло – учень Сумської дитячої музичної школи №1 (викладач Андрій Сай);
Сушко Данііл – учень Сумської дитячої музичної школи №1 (викладач Андрій Сай);
Смолянінов Юрій – учень Шосткинської дитячої школи мистецтв (викладач Антоніна Ліперт).

Переможцями в номінації «Баян» старша вікова категорія стали:
І місце
Сапун Сергій – учень Шосткинської дитячої школи мистецтв (викладач Юрій Лоза);
Шевченко Дар’я – учениця Великописарівської дитячої музичної школи (викладач Валентина Віслова);
ІІ місце
Верещинський Руслан – учень Сумської дитячої музичної школи №1 (викладач Олександр Лазарьков);
Доменек Кохан Олексій – учень Сумської дитячої музичної школи №1 (викладач Ольга Панченко);
Сапун Валерія – учениця Шосткинської дитячої школи мистецтв (викладач Юрій Лоза);
Захарченко Кирило – учень Шосткинської дитячої школи мистецтв (викладач Антоніна Ліперт);
ІІІ місце
Володський Олексій – учень Глухівської школи мистецтв ім. М.Березовського (викладач Михайло Смоленський);
Шулік Назар – учень Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №29 (викладач Катерина Нагайцева);
Турченко Михайло – учень Роменської дитячої музичної школи (викладач Василь Манько).

Переможцями в номінації «Гітара» молодша вікова категорія стали:
І місце
Мурай Юрій – учень Сумської дитячої музичної школи №1 (викладач Євген Петренко);
Борисов Олександр – учень Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №29 (викладач Маргарита Панченко);
ІІ місце
Прокопенко Давід – учень Конотопської дитячої музичної школи №2 (викладач Владислав Крзачинський);
Луговіченко Володимир – учень Сумської дитячої музичної школи №1 (викладач Євген Петренко);
ІІІ місце
Рудніков Матвій – учень Шосткинської дитячої музичної школи №2 (викладач Микола Стороженко);
Логвиненко Єгор – учень Охтирської дитячої музичної школи ім. Б.С.Білинника (викладач Ніна Маленевська);
Захарова Єлизавета – учениця Шосткинської дитячої школи мистецтв (викладач Тамара Кільметова);
Карпенко Ярослава – учениця Білопільської музичної школи (викладач Алла Домбай);
Малимоненко Любомир – учень Сумської дитячої музичної школи №3 (викладач Михайло Карєв).

Переможцями в номінації «Гітара» старша вікова категорія стали:
І місце
Назаров Євген – учень Глухівської школи мистецтв ім. М.Березовського (викладач Тетяна Чиглінцева);
Братушка Денис – учень Сумської дитячої музичної школи №1 (викладач Євген Петренко);
ІІ місце
Бойко Дмитро – учень Сумської дитячої музичної школи №1 (викладач Євген Петренко);
Бригадіна Катерина – учениця Сумської дитячої музичної школи №1 (викладач Катерина Петренко);
Шудрик Андрій – учень Охтирської дитячої музичної школи ім. Б.С.Білинника (викладач Валерій Опаленко);
ІІІ місце
Гопко Денис – Охтирської дитячої музичної школи ім. Б.С.Білинника (викладач Наталія Костіна);
Єлшанський Андрій – учень Сумської дитячої музичної школи №2 (викладач Олександр Стичук);
Виходцева Тетяна – учениця Сумської дитячої музичної школи №4 (викладач Валентина Макарчук).

Переможцями в номінації «Домра» молодша вікова категорія стали:
І місце
Гудкова Юліана – учениця Тростянецької дитячої музичної школи ім. П.І.Чайковського (викладач Ірина Карташова);
Раєвська Сабрін – учениця Тростянецької дитячої музичної школи ім. П.І.Чайковського (викладач Тетяна Івашина);
Тімонович Ольга – учениця Сумської дитячої музичної школи №1 (викладач Тетяна Плющ);
ІІ місце
Скалига Марія – учениця Тростянецької дитячої музичної школи ім. П.І.Чайковського (викладач Тетяна Івашина);
Аносов Богдан – учень Глухівської школи мистецтв ім. М.Березовського (викладач Тетяна Чиглінцева);
Стеценко Марічка – учениця Сумської дитячої музичної школи №4 (викладач Лариса Ніколаї);
Сибірякова Марія – учениця Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №29 (викладач Наталія Гоц);
ІІІ місце
Мироненко Анатолій – учень Глухівської школи мистецтв ім. М.Березовського (викладач Тетяна Чиглінцева);
Клишко Таїсія – учениця Сумської дитячої музичної школи №4 (викладач Лариса Ніколаї);
Карпенко Марина – учениця Сумської дитячої музичної школи №4 (викладач Валентина Макарчук);

Переможцями в номінації «Домра» старша вікова категорія стали:
І місце
Тімченко Назар – учень Сумської дитячої музичної школи №1 (викладач Тетяна Плющ);
ІІ місце
Смага Марк – учень Сумської дитячої музичної школи №1 (викладач Тетяна Плющ);
Болгова Анна – учениця Сумської дитячої музичної школи №1 (викладач Світлана Власенко);
Сімановська Аліна – учениця Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №29 (викладач Вікторія Рева);
ІІІ місце
Дергай Катерина – учениця Сумської дитячої музичної школи №4 (викладач Лариса Ніколаї);
Савченко Катерина – учениця Сумської дитячої музичної школи №3 (викладач Зінаїда Ступаченко);
Недайхліб Марія – учениця Сумської дитячої музичної школи №1 ( викладач Світлана Власенко).

Переможцями в номінації «Балалайка» молодша вікова категорія стали:
І місце
Федченко Артем – учень Сумської дитячої музичної школи №2 (викладач Світлана Скороход);
ІІ місце
Терещенко Максим – учень Липоводолинської дитячої школи мистецтв (викладач Володимир Самілик);
ІІІ місце
Самойлов Тимофій – учень Сумської дитячої музичної школи №2 (викладач Світлана Скороход);
Чепурко Дмитро – учень Роменської дитячої музичної школи (викладач Володимир Самілик).

Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших творчих успіхів!