Відкриття ХІІ Всеукраїнського конкурсу читців імені Остапа Вишні у Сумському вищому училищі мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського

Конкурс щорічно об’єднує талановиту молодь з різних навчальних закладів України та дає можливість молодому поколінню продемонструвати свої таланти в жанрі художнього слова та в акторській майстерності.

У цьогорічному конкурсі беруть участь студенти з багатьох регіонів України: Мелітопольське училище культури, Ужгородський коледж культури і мистецтв, Чернівецький обласний коледж мистецтв ім.С.Воробкевича, Ніжинський коледж культури і мистецтв, Вінницький коледж культури і мистецтв ім. М.Леонтовича , Олександрійський коледж культури і мистецтв, Київська академія мистецтв, Сумський державний університет, ССШ І-ІІІ ступенів №29 м.Суми, ЗНВК №12 м.Суми, Сумське вище училище мистецтв і культури ім.Д.С. Бортнянського – всього 23 учасника.

Журі конкурсу очолює Народний артист України, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка, провідний актор Київського Національного академічного театру ім.І.Франка Олексій Володимирович Богданович.

Оргкомітет очолює директор Сумського вищого училища мистецтв і культури ім.Д.С.Бортнянського, заслужений працівник культури України Надія Миколаївна Гринь.

На урочистості завітала начальник управління культури Сумської обласної державної адміністрації, заслужений працівник культури України Олена Петрівна Мельник, яка привітала усіх присутніх з Міжнародним Днем театру  та з відкриттям конкурсу. Особливо приємним був момент вручення нашому землякові Олексію Богдановичу пам’ятних подарунків та книги «Сумщина – край, що чарує та надихає».