З 05 по 07 березня на відділенні мистецтв Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського відбулася традиційна навчальна практика, яка цього року була особливо насиченою та різноманітною.
Програма практики включала академічні концерти студентів І-III-х курсів та учнів дитячої музичної студії Коледжу, відкриті уроки випускників, а також методико-практичні конференції на циклових комісіях.
Студенти представляли доповіді та презентації, присвячені виконавському мистецтву, методиці навчання дітей, історії розвитку інструментів та іншим актуальним темам. Яскравими родзинками, традиційно, були майстер-класи та відеоуроки провідних педагогів України.
Талановите керівництво практичним навчанням у Коледжі представила завідувач практики (навчальної, виробничої) Олена КУЗНЕЦЬ.
Серед низки заходів на цикловій комісії Музично-теоретичних дисциплін відбувся захід, присвячений 100-річчю від дня народження видатного композитора Ігоря Шамо, де студенти та викладачі виконали його твори.
На цикловій комісії “Народні інструменти, народне інструментальне мистецтво” студенти та викладачі відвідали відкриті заняття досвідчених фахівців ДМШ №1 – Марії Капустянської та Олександра Лазарькова, які поділилися своїм досвідом та сучасними методами роботи з учнями.
В рамках психологічної підтримки для студентів був організований тренінг “Емоційний інтелект”, проведений фасилітаторкою громадської організації “Ліга сучасних жінок” – Яніною Кучковою за підтримки міжнародної гуманітарної організації “Людина в біді”.
Особливим доповненням практики стали зустрічі з відомими музикантами та педагогами з Міста-Героя Харкова, а саме: з доктором філософії, старшим викладачем кафедри спеціального фортепіано Харківського національного університету мистецтв імені І.П. Котляревського – Яковом ВОСКОБОЙНІКОВИМ; з кандидатом мистецтвознавства, доцентом кафедри оркестрових духових та ударних інструментів Харківського національного університету мистецтв імені І.П. Котляревського – Олександром ДУБКОЙ; з заслуженим діячем мистецтв України, професором кафедри хорового та оперно-симфонічного диригування Харківського національного університету мистецтв імені І.П. Котляревського, художним керівником і головним диригентом студентського хору Університету – Сергієм ПРОКОПОВИМ; зі старшим викладачем кафедри хорового диригування та академічного співу Харківської державної академії культури, викладачем вищої категорії школи мистецтв для підлітків та дорослих, лауреатом міжнародних конкурсів – Ларисою ДАВИДОВИЧ.
Навчальна практика стала чудовою можливістю для студентів продемонструвати свої досягнення, отримати впевненість у правильності вибору професії та підготуватися до майбутньої роботи в мистецькому світі. Цей досвід допоміг їм закріпити теоретичні знання на практиці та зрозуміти, що практична робота є невід’ємною частиною професійного зростання.
НАВЧАЄМО КРАЩИХ!!!
ПРАЦЮЄМО ЗАДЛЯ МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!!!
ТРИМАЄМО КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКИЙ ФРОНТ УКРАЇНИ!!!
ДЯКУЄМО ЗАХИСНИКАМ І ЗАХИСНИЦЯМ УКРАЇНИ ЗА МОЖЛИВІСТЬ НАВЧАТИ І НАВЧАТИСЯ!!!
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!