Сумський фаховий коледж мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського
 
МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ОРКЕСТРОВИХ СТРУННИХ ІНСТРУМЕНТІВ: СУЧАСНІ ВИКЛИКИ ТА МЕТОДИЧНІ ЗНАХІДКИ

МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ОРКЕСТРОВИХ СТРУННИХ ІНСТРУМЕНТІВ: СУЧАСНІ ВИКЛИКИ ТА МЕТОДИЧНІ ЗНАХІДКИ

03 березня 2025 року на базі Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського відбулося засідання методичного об’єднання викладачів оркестрових струнних інструментів. Цей захід об’єднав педагогів, які навчають грі на скрипці, альті, віолончелі та контрабасі, з усієї Сумської області.

Засідання розпочалося з обговорення актуальних питань організації та функціонування методичних об’єднань у регіоні на базі Коледжу. Учасники поділилися досвідом та обговорили шляхи вдосконалення роботи об’єднань. Окрему увагу було приділено питанням проведення обласних конкурсів серед учнів мистецьких шкіл області. Педагоги обговорили критерії оцінювання, репертуарні вимоги та інші організаційні моменти.

Центральною подією засідання стала методична доповідь Любові СКЕГИ – завідувача відділу струнно-смичкових інструментів, викладача вищої категорії, старшого викладача Шосткинської дитячої школи мистецтв. Тема доповіді – «Методика роботи з ансамблем віолончелістів». Любов Миколаївна поділилася власними методичними напрацюваннями, розповіла про ефективні прийоми роботи з ансамблем та відповіла на запитання учасників.

По завершенню зустрічі директор Коледжу – заслужений працівник культури України Надія ГРИНЬ привітала учасників та акцентувала на важливості таких зустрічей для майбутнього України. Вона підкреслила роль педагогів у формуванні культурного та творчого потенціалу Нації.

Засідання пройшло у дружній та конструктивній атмосфері, ще раз підтвердивши важливість методичної співпраці для професійного розвитку викладачів та підвищення рівня якості музичної освіти. Учасники висловили подяку організаторам за змістовний та корисний захід.

Захід став важливим кроком у розвитку музичної освіти в Сумській області та підтвердив необхідність проведення таких зустрічей для обміну досвідом та підвищення кваліфікації викладачів.

ТУРБУЄМОСЯ ПРО КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКЕ МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!!!
СПІВПРАЦЮЄМО З НАЙКРАЩИМИ!!!
ДЯКУЄМО ЗАХИСНИКАМ І ЗАХИСНИЦЯМ УКРАЇНИ ЗА МОЖЛИВІСТЬ НАВЧАТИ І НАВЧАТИСЯ!!!
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Translate »