Свято останнього дзвоника у СВУМіКу

Неймовірно швидко спливає час. І для тих, хто хотів би його затримати, хоча б на ту ж мить, що стала найпрекраснішою, і для тих, хто підганяє дні та роки, аби швидше подорослішати. Пташенята, як ведеться, оперюються і лишають батьківське гніздечко заради самостійного польоту.

От і в Сумському вищому училищі мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського для студентів випускних курсів відділення мистецтв 07 червня 2019 року відбулось Свято останнього дзвоника.

З напутніми словами і побажаннями здійснення мрій на новому життєвому шляху до випускників 2019 року звернулися директор училища, заслужений працівник культури України Гринь Н.М., класні керівники академічних груп Власенко О.Л., Кузнець О.Ю., батьки.

Свято перетворилося у неймовірно фантастичне чудове дійство, яке професійно, з точки зору режисури та артистизму, підготували самі винуватці події під керівництвом талановитого викладача Албагачіевої Г.М.

Кожен з номерів вражав неповторністю, внутрішнім теплом і багатством змісту.

Пролунав символічний останній дзвоник. От уже ці свята! Вони так швидко закінчуються… Зате для «молодої порості» розпочинається велике і цікаве доросле життя – таке привабливе своєю незнаною далечиною. То ж побажаємо їм успіхів і вдачі, натхнення та терпіння, віри в людей і сонячної надії на краще. А найголовніше – палкої любові до життя, обраного шляху і нашої рідної Батьківщини!