Свято до Міжнародного Дня сім’ї у творчій родині СВУМіК

14 равня 2019 року гостинна родина нашого училища спільно з службою у справах дітей Сумської міської ради привітали сім’ї опікунів і піклувальників, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу з Міжнародним днем сім’ї.

Опіка, піклування — це особлива дорога батьківства. Благородна і складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами . І тому важливо в цей день підтримати, тих хто здійснив  цей відповідальний крок.

В. о. начальника Служби у справах дітей Катерина ГОЛОСНА, тамуючи хвилювання, закликала присутніх оберігати найбільше їхнє багатство – сім’ї, не полишати одне одного та не забувати одне про одного.

На святі була присутня заступник міського голови Альона ДМІТРЄВСКАЯ, З нагоди Міжнародного дня сім’ї заступник міського голови вручила родинам опікунів і піклувальників, прийомним сім’ям та дитячим будинкам сімейного типу подарунки від міста,

Справжньою родзинкою стала концертна програма підготована студентами та викладачами училища. Кожен номер, як завжди, був підготований з особливою увагою та любов’ю до своїх гостей. Присутні на високому рівні оцінили майстерність наших творчих колективів. Про що свідчили оплески та вдячні відгуки, кожного хто завітав на свято.

Такі заходи надзвичайно важливі у виховному процесі підростаючого покоління. Кожен батько, кожна мати і розумом, і серцем повинні відчувати, що у сім’ї немає і не може бути важливішого і по чеснішого обов’язку перед народом, ніж виростити та виховати дітей.
 Справжніми людьми, патріотами своєї Батьківщини. Досвід щасливих сімей у вихованні дітей являє собою величезну соціальну цінність, він сприяє духовному та моральному збагаченню всього нашого суспільства.

Училище й наділі продовжуватиме активну роботу над духовним збагаченням та вихованням нашого творчого колективу!