Обласний конкурс художніх відділень серед учнів шкіл естетичного виховання

25 березня пройшов Обласний конкурс художніх відділень серед учнів шкіл естетичного виховання. В конкурсі брали участь 81 учень з 12 населених пунктів Сумщини.

Під час конкурсу учасники продемонстрували високий рівень виконавської майстерності.

У номінації “Рисунок” переможцями стали:
І місце
Веремеєнко Аліна учениця Шосткинської дитячої школи мистецтв (викладач Лариса Логвин);
ІІ місце
Шимко Сергій учень Охтирської дитячої художньої школи (викладач Сергій Жидель);
ІІІ місце
Асіна Ірина учениця Охтирської дитячої художньої школи (викладач Олександр Шаповалов);
Роботько Дарія учениця Шосткинської дитячої школи мистецтв (викладач Лариса Логвин);
Ковальова Анна учениця Середино-Будської дитячої школи мистецтв (викладач Ольга Мосійчук).

У номінації “Живопис” переможцями стали:
І місце
Наливайко Вікторія учениця Глухівської школи мистецтв ім. М.Березовського (викладач Іван Дєдіщев);
Убираєва Анастасія учениця Середино-Будської дитячої школи мистецтв (викладач Ольга Мосійчук);
ІІ місце
Клець Вікторія учениця Липоводолинської дитячої школи мистецтв (викладач Людмила Купка);
Хомовненко Вікторія учениця Шосткинської дитячої школи мистецтв (викладач Лариса Логвин);
ІІІ місце
Литко Аліса учениця Глухівської школи мистецтв ім. М.Березовського (викладач Іван Дєдіщев);
Годун Анна учениця Шосткинської дитячої школи мистецтв (викладач Лариса Логвин);
Юхновець Анастасія учениця Охтирської дитячої художньої школи (викладач Григорій Протасов).

У номінації “Композиція” переможцями стали:
І місце
Шапілова Наталія учениця Воронізької дитячої музичної школи (викладач Віта Красновид );
Кузьменко Анастасія учениця Шосткинської дитячої школи мистецтв (Лариса Логвин);
ІІ місце
Єфремова Оксана учениця Середино-Будської дитячої школи мистецтв (викладач Ольга Мосійчук);
ІІІ місце
Шарапова Анастасія учениця Лебединської школи мистецтв ім. Б.Гмирі (викладач Лариса Маркелова);
Фесун Анна учениця Липоводолинської дитячої школи мистецтв (викладач Людмила Купка);
Балакірєва Поліна учениця Сумської дитячої художньої школи ім. М.Г.Лисенка (викладач Катерина Борика);
Казьміна Дарія учениця Охтирської дитячої художньої школи (викладач Світлана Безпалько).

У номінації “Декоративно-прикладне мистецтво” переможцями стали:
І місце
Лазненко Назар учень Кролевецької дитячої школи мистецтв (викладач Валентина Чуприна);
Кудашкін Давид учень Сумської дитячої художньої школи ім. М.Г.Лисенка (викладач Андрій Никифоров);
ІІ місце
Коваленко Софія учениця Кролевецької дитячої школи мистецтв (викладач Валентина Чуприна);
Роботько Марія учениця Шосткинської дитячої школи мистецтв (викладач Лариса Логвин);
Лотоцька Анастасія учениця Охтирської дитячої художньої школи (викладач Ганна Якимова);
ІІІ місце
Овсієнко Аліна учениця Воронізької дитячої музичної школи (викладач Віта Красновид);
Бойправ Анастасія учениця Воронізької дитячої музичної школи (викладач Віта Красновид);
Мар’єта Олексій учень Сумської дитячої художньої школи ім. М.Г.Лисенка (викладач Катерина Борика);
Ісаєва Марія учениця Шосткинської дитячої школи мистецтв (викладач Лариса Логвин);