Наші випускники

Відділення мистецтв.

Відділ теорії музики

  1. Надія Гринь –  заслужений працівник культури України

Відділ спеціального фортепіано

  1. Ірина Грабчук –  заслужений працівник культури України

Відділ народних інструментів

  1. Олег Подольський – заслужений артист естрадного мистецтва України.
  2. Олександр Алфьоров – заслужений артист естрадного мистецтва України.
  3. Анатолій Лещенко – заслужений працівник культури України.
  4. Володимир Прихожай – заслужений діяч мистецтв України.
  5. Олександр Вакал – заслужений працівник культури України.
  6. Юрій Лоза – заслужений працівник культури України (директор Шосткинської ДШМ).
  7. Микола Білодід – заслужений працівник культури України (директор Липоводолинської ДШМ).
  8. Олександр Ковальчук – заслужений працівник культури України (директор Лебединської ДШМ).
  9. Олексій Корякін – заслужений працівник культури України.
  10. Юрій Лелюшкін – заслужений працівник культури України.

Відділ хорового диригування

  1. Олена Ластовецька  – заслужений працівник культури України.
  2. Іван Заболотний – заслужений діяч мистецтв України.
  3. Петро Борщенко – заслужений працівник культури України.
  4. Лариса Бухонська – заслужений діяч мистецтв України.

Відділ оркестрових духових та ударних інструментів

  1. Володимир Деркач – Народний артист України, заслужений діяч мистецтв України, генерал-майор Збройних Сил України.
  2. Володимир Петрик – заслужений артист України.
  3. Анатолій Кірноз –  заслужений працівник культури України.
  4. Євген Кондаков – заслужений артист естрадного мистецтва України.
  5. Леонід Власенко заслужений працівник культури України.
  6. Василь Люлін – заслужений працівник культури України.
  7. Євген Білий – заслужений працівник культури України.
  8. Олександр Яблоновський – заслужений діяч мистецтв України.

Відділення культури.

Відділ народного інструментального мистецтва

  1. Валерій Козупиця – заслужений діяч мистецтв України.
  2. Ігор Русак – заслужений працівник культури України.
  3. Микола Юдін – заслужений діяч мистецтв України.

 

Відділ видовищно-театралізованих заходів

  1. Тетяна Матвієнко – заслужений працівник культури України.

Відділ хореографічного мистецтва

  1. Ольга Гараніна  – заслужений працівник культури України.
  2. А. Третяк – заслужений працівник освіти України.
  3. Станіслав Тригуб  – заслужений працівник культури України.
  4. О. Шалапаєв   – заслужений працівник культури України.