Допомагаємо талановитій молоді

20190202_4

На базі Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського 13-й навчальний рік функціонує центр дистанційної роботи з обдарованою молоддю, який було створено в рамках виконання обласних програм та плану профорієнтаційної роботи в училищі, з метою виявлення талановитої молоді серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів області, що бажають отримати спеціальну освіту в Сумському вищому училищі мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського і надання їм систематичної консультаційної допомоги.

Консультації надаються з дисциплін, що винесені на вступні екзамени та творчі конкурси, в обсязі програм, розроблених на засіданнях предметно-циклових комісій училища і затверджених Головою приймальної комісії, директором Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського Н.М.Гринь.

Консультації центру дистанційної роботи з обдарованою молоддю проводяться щосуботи з 02 лютого по 22 червня 2019 року. Всі консультації надаються безкоштовно.

Робота центру в поточному навчальному році розпочалась 02 лютого в актовій залі начального корпусу №1 за адресою вул. Гагаріна, 18. Відбулись зустрічі з дирекцією училища, головами ПЦК, викладачами, консультаційні заняття, знайомство з матеріальною базою училища.