До Світлого Дня – світлі вчинки

20190418_02

18 квітня 2019 року в рамках Дев’ятої благодійної акції допомоги у лікуванні онкохворих дітей Сумщини “До Світлого Дня – світлі вчинки” в палаці культури сумського НВО відбувся благодійний концерт за участі творчої родини Сумського вищого училища мистецтв і культури ім.Д.С. Бортнянського.

Акція «До Світлого Дня – світлі вчинки» проводитиметься вже дев’ятий рік поспіль. Традиційно в благодійному концерті представлені доробки кращих творчих колективів міста серед яких творча родина Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського.

Концертна програма розпочалася вітальним словом і архіпастирським благословенням митрополита Сумського і Охтирського Євлогія. Також до присутніх звернулася завідувач відділення онкогематології Сумської обласної дитячої клінічної лікарні Ліана Кузьмівна Нікітенко після чого творчі колективи  та окремі виконавці протягом трьох годин дарували свої таланти гладачам, що заповнили залу палацу. Музичні, вокальні та танцювальні номери програми порадували глядачів майстерністю та творчим натхненням. Училище майстерно і як завжди на вискому, професійному рівні представили:

Академічний хор (кер. О. Доленкова)

Ансамбль скрипалів (кер. Т.Подячева, концертмейстер Н.Бошко)

Оркестр народних інструментів (кер. заслужений працівник культури України Ю.Лелюшкін)

Дитяча хореографічна студія «СВУМіК» (кер. С. Абаскалова)

Хор народної пісні (кер. Н. Куліжнікова, кер. оркестрової групи В.Пугач)

Вокальний ансамбль «Співаночки» (кер. Н. Куліжнікова, концертмейстери заслужений працівник культури України В. Майборода, А.Куліжніков, випускник училища С. Сальніков)

Ансамбль національних інструментів. У складі ансамблю родинний колектив випускника училища С. Сальнікова (кер. В.Пугач)

Народний ансамбль народного танцю «Молодість» (кер. заслужений працівник культури України В. Євтушенко)

Також до милосердя закликали талановиті солісти Анна Дмитренко, Тетяна Кащенко, Олександра Онищенко.

Загальними зусиллями під час антракту сестри милосердя зібрали пожертви глядачів та підрахували загальну суму: усього зібрано 43 тисячі гривень.

Після завершення концерту митрополит Сумський і Охтирський Євлогій зі сцени оголосив загальну суму, а також вручив Архієрейські подяки ректорам навчальних закладів та учасникам концерту. Із завершальним словом до присутніх звернулась директор Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського, заслужений працівник культури України Н.М. Гринь, яка закликала продовжувати почату справу. Бо тільки добро та милосердя робить нас справжніми людьми.

Благодійна акція триває і завершиться 30 квітня.

Враховуючи успішний досвід проведення акції у попередні роки та зважаючи на серйозність проблеми росту онкозахворювань у регіоні, Сумська єпархія Української Православної Церкви звертаються до всіх небайдужих із проханням взяти участь в акції милосердя. Кошти для допомоги онкохворим дітям можна також перерахувати на рахунок:

Благодійний рахунок:
Сумська єпархія 
Української Православної Церкви
код 22596097
р/р 26008022720401
АТ “АЛЬФА-БАНК” м.Суми
МФО 300346
Для лікування онкохворих дітей Сумщини

Сподіваємось, що успішне проведення благодійної акції допоможе не лише зібрати кошти на лікарські препарати для пацієнтів відділення гематології та онкології СОДКЛ, а й атмосфера спільної благодійної справи надасть моральну підтримку родинам, які виховують онкохворих дітей.