Загальне фортепіано

Предметна комісія загального фортепіано відділення культури Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського

Предметна комісія загального фортепіано виконує функцію важливої допоміжної структури, що сприяє повноцінності загального процесу на відділах з музичною, хореографічною направленістю та режисури.

На предметній комісії працюють викладачі з високим досвідом педагогічної та концертмейстерської роботи, захоплені своєю справою. На уроках зі спеціального інструменту та відділенні “Народного інструментального мистецтва” концертмейстери предметної комісії допомагають відтворити повноцінне звучання музичних творів; на уроках диригування концертмейстери виконують функцію оркестрів, граючи клавіри оркестрових творів; на уроках класичного танцю та пластики допомагають яскраво та музично відтворити різноманітні рухи класичної хореографії, враховуючи в музичному супроводі особистості кожного руху.

На уроках хорового диригування концертмейстер відтворює модель хору.

Оскільки на музичні спеціалізації відділення культури вступають студенти без початкової музичної освіти, викладачі предметної комісії на уроках загального фортепіано проводить велику роботу по вивченню музичної грамоти, набуття гри на інструменті та допомагають в освоєнні гри хорових партитур, що є найважливішим станом роботи для майбутнього диригента.

ПК загального фортепіано відділення культури Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського

ПК загального фортепіано виконує функцію важливої допоміжної структури, що сприяє повноцінності навчального процесу на відділах з музичною, хореографічною спеціалізацією та режисури.

На ПК працюють викладачі з великим досвідом педагогічної та концертмейстерської діяльності, захоплені своєю справою. Оскільки на музичні спеціалізації відділення культури вступають, здебільше, абітурієнти без початкової музичної освіти, на уроках загального фортепіано викладачі проводять велику роботу по вивченню музичної грамоти, набуття навичок гри на інструменті та допомагають засвоєнню гри хорових партитур.

ПК загального фортепіано відділення культури Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського ПК загального фортепіано відділення культури Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського ПК загального фортепіано відділення культури Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського