Мелодії Чайковського звучать у Тростянці

У м. Тростянець відбувся  Міжнародний фестиваль-конкурс класичної музики «Чайковський FEST» який проведено за підтримки Міністерства культури України, Сумської обласної державної адміністрації та Громадської організації «Тростянецький клуб шанувальників творчості П.І.Чайковського».

Протягом трьох фестивальних днів гості мали змогу прослухати класичні композиції у виконанні Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії та переглянути оперу «Мазепа» у виконанні артистів Харківського національного театру опери та балету ім. М.В.Лисенка. У заходах фестивалю взяли участь артисти Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії ім. М.С.Щепкіна, Сумського обласного театру для дітей та юнацтва, симфонічний оркестр Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського, камерний оркестр старовинної та сучасної музики  «Ренесанс» Сумської обласної філармонії.

У рамках фестивалю проведено Міжнародний конкурс молодих талантів, у якому взяли участь понад 30 музикантів віком від 14 до 25 років з України, Сербії та Китаю. Конкурс проходив у трьох номінаціях: «фортепіано», «струнні інструменти», «сольний спів». До складу журі входили Борис Федоров - видатний піаніст, дипломант міжнародних конкурсів, доцент Національної музичної академії України                                  ім. П.І.Чайковського, Валентина Макарова - заслужений діяч мистецтв України, Інна Довжинець - кандидат мистецтвознавства та ряд інших заслужених, відомих у мистецькому середовищі особистостей - викладачів музичних кафедр.