«Сміємося разом з Остапом Вишнею»

 

28-29 березня 2018 року на базі Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського пройшов ХІ Всеукраїнський відкритий конкурс читців імені Остапа Вишні.

В конкурсі брали участь студенти з багатьох регіонів України: Мелітопольське училище культури, Чернівецьке обласне училище мистецтв                           ім. С.Воробкевича, Олександрійське училище культури, Харківський вищий коледж мистецтв, Сумське вище училище мистецтв і культури                              ім.Д.С.Бортнянського, Сумський державний університет, Сумська спеціалізована школа І – ІІІ ст. № 29, ВП Миколаївський факультет КНУКІМ – всього 17 учасників.

Журі конкурсу очолив Народний артист України, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка, провідний актор Київського Національного академічного театру ім. І.Франка Олексій Володимирович Богданович.

Заступником голови журі працювала директор Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського, заслужений працівник культури України Надія Миколаївна Гринь.

До складу журі були запрошені провідні фахівці в галузі мистецтва акторського читання: заслужений артист України, викладач Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського  І.І.Лиманський, лауреат Всеукраїнського конкурсу читців, викладач Чернівецького обласного                 коледжу мистецтв ім.С.Воробкевича К.В.Мадей, викладач-методист Олександрійського коледжу культури і мистецтв  Л.П.Ігнатьєва, старший викладач Мелітопольського училища культури Л.П.Бурцева.

Конкурсна програма показала високий рівень підготовки учасників і була насичена цікавим творчим спілкуванням студентів та викладачів.

     Лауреати конкурсу:

І місце – Лень Ангеліна (Мелітопольське училище культури),  

     Думчикова Ірина, Бераіа Давіди

     (Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського),

 

ІІ місцеОсташова  Владислава

     (Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського),

                Гливко Дмитро

                (Чернівецький обласний коледж мистецтв ім. С.Воробкевича),

                Попадюк Андрій (Олександрійський коледж культури і мистецтв),

 

ІІІ місце – Мельникович Владислав (Мелітопольське училище культури),  

                   Ковтун Юлія

                (Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського).

 

             Дипломанти конкурсу:

Василенко Максим  (Олександрійський коледж культури і мистецтв),

Антоненко Ірина (Мелітопольське училище культури),  

Вдовченко Владислава (Харківський вищий коледж мистецтв),

Радченко Ірина

   (Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського),

Бекреньов Роман (Сумська спеціалізована школа І – ІІІ ст. № 29).

 

Всі переможці отримали в подарунок яскраві афіші, грамоти і дипломи. Грамоти отримали викладачі, які підготували лауреатів конкурсу.

        


 

 

easily customise Google maps for your website
Powered by flickr embed.