Знайомтесь: володарка стипендії Голови Сумської обласної державної адміністрації Альона Курило

 

Студентці Сумського вищого училища мистецтв і культури
ім. Д.С.Бортнянського Курило Альоні (ІV курс, відділ декоративно-прикладного мистецтва) призначено стипендію Голови Сумської обласної державної адміністрації.

Альона протягом всіх років навчання в училищі має лише відмінні оцінки. Студентка бере активну участь у творчому житті училища, багато працює в галузі мистецтва, є особисті досягнення завдяки участі в міських, обласних, та Всеукраїнських конкурсах з декоративно-прикладного мистецтва.

В 2016 році отримала диплом за зайняте ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі декоративно-прикладного мистецтва «Барви Сумщини» у номінації художній текстиль. В 2015 році стала стипендіаткою Сумського міського голови за перемогу у виставці-конкурсі живопису та декоративно-прикладного мистецтва «Всесвіт очима дитини».

Неодноразово брала участь у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика. Отримала диплом ІІІ ступеня у 2016 році, посіла ІІ місце у другому етапі конкурсу серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Сумської області у 2015 році. Брала участь у міських та обласних олімпіадах з англійської мови.

 Має журналістські здібності, друкується на сторінках районної та обласної преси. В 2017 році стала позаштатним кореспондентом обласної газети «Сумщина». В червні 2017 року на сторінках газети «Сумщина» надруковані статті Альони «Тростянеччина зазвучала класичними нотами творів Чайковського» (про фестиваль класичної музики «Чайковський FEST») та «До Європи – з мовним табором Go Camp», який був організований у місті Тростянець.

Урочисте вручення першої стипендії відбулось 27 вересня 2017 року. Голова Сумської обласної державної адміністрації Клочко М.О. особисто привітав відмінницю і побажав їй творчого натхнення та подальших успіхів
у навчанні.

 

Save money by using up-to-date voucher codes for Laura Ashley
.