До 100-річного ювілею відомої французької співачки Едіт Піаф в Сумському вищому училищі мистецтв і культури ім.Д.С.Бортнянського був проведений літературно-мистецький захід «Пам’яті Едіт Піаф»

 

До 100-річного ювілею відомої французької співачки Едіт Піаф в Сумському вищому училищі мистецтв і культури ім.Д.С.Бортнянського був проведений літературно-мистецький захід «Пам’яті Едіт Піаф».

Не настільки вже й багато знайдеться на світовій виконавській сцені персон, порівняних по яскравості з цією незвичайною жінкою. Це безумовний символ і одна з культових величин мистецтва, культури і всього духовного життя минулого століття. Біографія знаменитої співачки почалася в кінці 1915 року і завершилася 47 років по тому. Але в цей короткий часовий відрізок вмістилися сліпуче яскраве життя і блискуча артистична кар’єра.

В концертній програмі прозвучали відомі пісні Едіт Піаф у виконанні викладача училища Ренати Мукменєвої, артистки філармонії Олени Обозної; інформацію про життєвий і творчий шлях повідомили всім присутнім студенти режисерського відділу училища, а хореографічні композиції
у виконанні студентів хореографічного відділу (постановка Н.В.Бойко) стали окрасою всього театралізованого дійства.

Це чудове свято музики подарувало всім прихильникам таланту відомої співачки яскраві емоції, незабутні враження та бажання знову зустрітись з талановитими виконавцями у нових творчих проектах.