Осінній День здоров’я, присвячений Всесвітньому дню туризму в Сумському вищому училищі мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського.

 

21 вересня 2017 року в Сумському вищому училищі мистецтв
і культури ім. Д.С. Бортнянського відбувся загальноучилищний осінній День здоров'я, присвячений Всесвітньому дню туризму.

День здоров’я в училищі – завжди довгоочікуване свято для студентів та викладачів. Є нагода відпочити і забути про щоденні клопоти.

Викладачем Кучковою Я.М. був написаний цікавий сценарій Квесту за мотивами літературного твору англійського письменника Л. Керролла «Аліса в країні чудес». Художником училища Мовчаном Р.М. намальовані зупинки, карти місцевості та пазли, які мали скласти команди. Студентам було запропоновано відвідати вісім зупинок, а саме: «Невмілі рученята», де учасники робили екібану з матеріалів, які знайшли у лісі, «Шалені птахи», де персонажі разом з учасниками танцювали веселий пташиний танок, «Роздери горлянку»,  де Чеширський кіт разом з командами співав улюблені пісні, «Загадкове чаювання» де пригощали чаєм, «Інструментальний треш», «Чароїди», «Пікова дама», «В гостях у королеви», на якій студентам все ж таки вдалося скласти пазли та з’ясувати, куди весь час запізнювався Білий Кролик.

Проведення аналогічних театралізовано-спортивних свят стало в училищі доброю традицією.

Над організацією та проведенням заходів натхненно працюють викладачі культурологічних дисциплін та фізичного виховання, які постійно прагнуть до всебічного вдосконалення, залучення студентів та викладачів до цікавої спортивно-оздоровчої роботи.