«Родовід» збирає кращих майстрів мистецтв і культури та аматорів народного мистецтва

 

22 вересня 2018 року в селі Куземин біля підніжжя «Замкової гори» відбулось районне культурно-мистецьке свято «Родовід», де активну участь брали студенти та викладачі Сумського вищого училища мистецтв і культури                 ім. Д.С.Бортнянського.

Чарівні роботи образотворчого мистецтва демонстрували студенти училища на пленері художників «Художня артіль» в рамках роботи артленду на «Замковій горі».

У святковому дійстві «Калинове гроно талантів» на головній сцені студенти та викладачі представили чотири хореографічні композиції: «Єврейський танок», «Дідусь», «Циганський танок», «Український святковий» за що були нагороджені бурхливими оплесками та оваціями вдячних слухачів. На сцені студенти працювали разом с кращими колективами Сумщини, Полтавщини, а також із заслуженою артисткою України Іриною Стиць (м. Чернівці), заслуженою діячкою естрадного мистецтва Мар’яною Пулякою.

Цікавими були: екскурсія до зеленої садиби з оглядом сушні для фруктів, виставка ікон «Від земного до духовного», фото-зона «Відчуй себе українцем», Ярмарковий двір, етно-кафе «На снопах», піша прогулянка на «Замкову гору» з панорамним оглядом. 

За сприяння  у проведенні районного культурно-мистецького свята «Родовід», постійну плідну співпрацю з відділом культури, туризму, молоді та спорту Охтирської РДА були оголошені подяки директору училища заслуженому працівнику культури України Гринь Н.М., Народному ансамблю народного танцю «Молодість» (керівник – заслужений  працівник культури України Євтушенко В.В.), відділу образотворчого мистецтва, декоративного мистецтва, реставрації (керівник – Матюшенко В.О.).