Талановита студентка Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського – переможець конкурсу юних піаністів імені Святослава Ріхтера на батьківщині піаніста.

Житомирський край подарував світові цілу плеяду талановитих представників культури та мистецтва, особливо він пишається ім’ям Святослава Теофіловича Ріхтера – геніального піаніста ХХ століття, найвидатнішої і вражаючої постаті музичної сучасності, який народився
20 березня 1915 року у місті Житомирі.

Святослав Теофілович залишив незабутній спогад про себе у мільйонів слухачів та музикантів-професіоналів усього світу і цілком закономірно, що в рідному місті житомиряни вшановують пам'ять славетного земляка проведенням Міжнародного фестивалю майстрів мистецтв та конкурсу юних піаністів імені Святослава Ріхтера на батьківщині піаніста.

В цьому році конкурсні змагання проходили 18-20 березня і зібрали понад 30 учасників з різних регіонів України.

У старшій віковій категорії місто Суми представляли студенти відділу спеціального фортепіано Сумського вищого училища мистецтв і культури
ім. Д.С.Бортнянського.

Блискучий виступ студентки ІІІ курсу Колесник Марії (клас викладача Шемеліної Т.Г.) вразив слухачів та знавців фортепіанної музики, почесне журі відзначило високий рівень її виконавської майстерності та присвоїло звання Лауреата конкурсу.

Вітаємо Марію з перемогою, бажаємо творчого натхнення та успіхів!