Ювілейний авторський концерт композитора Анатолія Гайденка

 

23 січня 2018 року в концертній залі обласної філармонії відбувся авторський концерт відомого композитора Анатолія Гайденка.

Анатолій Павлович – член Національної Спілки композиторів України та Національної Всеукраїнської музичної Спілки, лауреат Премій                          ім. Б.Лятошинського, ім. І.Слатіна, ім. О.Масельського, Міжнародного конкурсу композиторів в м. Торонто (Канада), кавалер ордена «За Заслуги            ІІІ ст.», заслужений діяч мистецтв України, професор Харківського національного університету мистецтв ім. І.П.Котляревського.

Творче становлення А.П.Гайденка відбулось у нашому місті,  де він             10 років працював у Сумському музичному училищі – спочатку на посаді викладача, потім – зав відділом народних інструментів, а згодом – заступником директора з навчальної роботи.

У своєму вітальному слові А.П.Гайденко відмітив, що Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського – лідер мистецької освіти на Сумщині, саме звідси розпочинається шлях молодих музикантів в безмежний світ мистецтва.

Анатолію Павловичу було дуже приємно почути теплі слова вітання від директора училища, заслуженого працівника культури України Надії Миколаївни Гринь, прийняти музичний дарунок від академічного хору училища (керівник – О.А. Кварта).

Яскраво і натхненно прозвучала Рапсодія для скрипки і баяну «Заграй  ми, цигане» у виконанні викладачів училища: заслуженої артистки України Л.В.Стичук (скрипка) та  лауреата міжнародних конкурсів А.О.Фесенка (баян).

Незабутні враження залишив у слухачів відеокліп про аварію на ЧАЕС «Катастрофа, яка змінила життя» - у супроводі на матеріалі Сонати №1 (ч.1) Анатолія Гайденка у виконанні неперевершеного музиканта Андрія Фесенка.

В концерті звучали твори композитора у виконанні лауреата республіканського конкурсу, камерного оркестру старовинної та сучасної музики «Ренесанс» (керівник - заслужена артистка України Людмила Стичук), лауреатів міжнародних конкурсів Андрія Костогриза (балалайка), Дмитра Жарікова (баян), Олексія Липового (баян).

          Колеги та друзі щиро вітали ювіляра, бажали йому наснаги, нових творчих звершень і довгих років життя прекрасного, як і його музика.

 

TUI promo codes for the UK
Powered by flickr embed.