Зберігаємо традиції нашого народу

 

«…зазвучала пісня –

«мов барвінок в’ється»…

В тих піснях народних

душа одзоветься.»

Так вся історія нашого народу, його побуту та фольклору відобразились у творах, які звучали на творчому звіті відділення «Народне пісенне мистецтво» Сумського вищого училища мистецтв і культури                                 ім. Д.Бортнянського.

Виступ лауреата Всеукраїнського конкурсу народного хорового співу                   ім. П.Демуцького хору народної пісні (керівник - заслужений працівник культури України В.Тамілін) не залишив байдужим жодного слухача.

  Володар Гран-Прі Всеукраїнського фестивалю фольклорний ансамбль «Берегиня» (керівник Н.Клюцко) представив самобутні твори народної спадщини та сучасності.

 Виступ запального колективу – лауреата Міжнародного фестивалю народної творчості – ансамблю народної пісні «Співаночки» (керівник –  Н.Куліжнікова) заграв музичними барвами з танцями та піснями.

Вся краса української народної пісні та народних традицій була представлена у виступах тріо у складі В.Хруцької, К.Третякової, М.Устинової та солістів – переможців міжнародних, всеукраїнських, конкурсів та фестивалів – А.Гончаренко, Я.Чорномаз, С.Василенко, Г.Дмитренко, М.Шолох.

Родзинкою концерту стало віртуозне виконання народної музики оркестровою групою хору під керівництвом В.Пугача.

Цей цікавий і незабутній захід перетворив студентство нашого навчального закладу на велику співучу країну, в якій панують щирість, доброта, радість. Радість