«Відкрита завіса»

 

Напередодні Міжнародного дня театру в Сумському вищому училищі мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського відбувся святковий захід «Відкрита завіса», який підготували і провели студенти відділу режисури.

Студенти-актори «Театру на Садовій» продемонстрували свої здібності та любов до театрального мистецтва. Цікавими мініатюрами вони намагалися показати, що весь світ – театр, де люди грають багато ролей.

Яскравим доповненням студентських творчих робіт став виступ викладачів режисерського відділу – Олексія Кулика, Галини Проців, Олександра Решитька, які своєю талановитою грою допомогли у втіленні задуму постановника.

Все театральне дійство було сповнено щирими жартами та відвертою іронією. Безпосередній гумор у поєднанні з акторською майстерністю та любов’ю до театрального мистецтва не залишили байдужим нікого з глядачів.

Оптимістичним фіналом заходу стало привітання студентів та викладачів режисерських дисциплін директором училища, заслуженим працівником культури України Гринь Надією Миколаївною з Міжнародним днем театру та вітання особисто провідного викладача відділу Кулика Олексія Борисовича, який нещодавно відсвяткував свій 60-річний ювілей.


002