Відкритий дитячий фестиваль-конкурс народної пісні «Чарівні джерела»

21 березня 2015 року на базі відділу «Народне пісенне мистецтво» Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського був проведений Відкритий дитячий фестиваль-конкурс народної пісні «Чарівні джерела».

Журі очолювала директор училища, заслужений працівник культури України Гринь Н.М.;

її заступник – голова предметно-циклової комісії «Народне пісенне мистецтво» Куліжнікова Н.В.;

члени журі – викладачі училища Клюцко Н.І., Руденко О.Ф., Єгорова О.М.

В конкурсі брали участь 54 соліста та 15 ансамблів з 12 районів та міст області.

Місто Суми представляли солісти та колективи міського Центру науково-технічної творчості молоді, спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №29, спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 10, обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, дитячої музичної школи № 4.

Журі, переглянувши та ретельно проаналізувавши представлені на конкурс програми, відзначило ріст професійної майстерності виконавців та визначило переможців конкурсу.

У номінації «Солісти» (молодша вікова категорія) місця були розподілені таким чином:

1 місце –    Стукало Роман (Роменська дитяча музична школа),

2 місце  –   Яловенко Тамара (Глухівська школа мистецтв ім. М.Березовського),

Шакель Вікторія (Косівщинська дитяча школа мистецтв),

Токар Альона (Краснопільська дитяча музична школа),

3 місце  –   Опанасенко Валерія (Глухівська школа мистецтв ім. М.Березовського),

Устілка Олександр (Білопільська дитяча музична школа),

Зайцева Ірина (Тростянецька дитяча музична школа),

Альджбур Лілія (Обласний центр позашкільної освіти та роботи
з талановитою молоддю);

у номінації «Солісти» (середня вікова категорія):

1 місце  –   Ніколаєнко Альона (Білопільська дитяча музична школа)

2 місце  –  Пірятинець Тетяна (Грунська дитяча музична школа Охтирського району),
Харов Вадим (Лебединська дитяча школа мистецтв ім.Б.Гмирі),
Морус Владислава (Роменська дитяча музична школа),

3 місце  –   Олифіренко Анастасія (Конотопська дитяча школа мистецтв),

Спиридонова Марина (Конотопська дитяча школа мистецтв),
Безпала Олександра (Сумський міський центр науково-технічної творчості молоді),
Тарасюк Дар’я  (Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29),

Рижова Анастасія (Білопільська загальноосвітня школа-інтернат
І-ІІІ ступенів ім.А.С.Макаренка );

у номінації «Солісти» (старша  вікова категорія):

1 місце  –  Потьомкіна Анастасія (Шосткінська дитяча школа мистецтв),
2 місце  –  Шамрай Вікторія (Білопільська дитяча музична школа),
Кисіль Лілія  (Роменська дитяча музична школа),
3 місце  –  Герасименко Тетяна (Охтирська гімназія),
Лаврик Марія (Садівська дитяча школа мистецтв, філія с.Червоне),
Андрієнко Анастасія (Обласний центр позашкільної освіти та роботи
з талановитою молоддю);

у номінації «Ансамблі» (молодша вікова категорія):

1 місце  –  колектив «Унісон» (Конотопська дитяча музична школа), 2 місце –    фольклорний дитячий ансамбль «Розквіт» (Косівщинська дитяча школа мистецтв), у номінації «Ансамблі та хори» (середня вікова категорія):

1 місце  –             хоровий колектив Конотопської дитячої музичної школи,
2 місце  –  зразковий вокальний ансамбль «Співаночка» (Конотопська дитяча школа мистецтв),
3 місце  –  тріо «Веретено» (дитяча музична школа с.В.Бубни Роменського району )

у номінації «Ансамблі» (старша вікова категорія):

Гран-Прі – тріо «Барви» (Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6),
2 місце –    фольклорний ансамбль «Світанок» (Сумська дитяча музична
школа № 4),
3 місце  –  вокально-фольклорний ансамбль «Дивоцвіт» (Сумська  спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29).

Всі переможці, викладачі, які підготували переможців, а також концертмейстери, які допомагали підготувати переможців, нагороджені дипломами та грамотами.
Отже, вітаємо переможців! Бажаємо подальших успіхів та творчого натхнення.