«Масляна на хуторі біля СВУМІКУ»

 

По-студентські весело, з дотепними жартами, цікавими іграми, народними та сучасними піснями проводжали Масляну викладачі та студенти Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського.

Обряд проводів зими став в училищі традиційним і проводиться з метою збагачення досвіду у проведенні масових заходів.

Народні звичаї охоплюють усі ділянки громадського, родинного і суспільного життя. Масляні обряди покликані прогнати зимові холоди, зазвати весну, розбудити природу від сну. Проводячи свято „Масляна”, викладачі училища мали мету ознайомити студентів з обрядом проводів зими, розвивати цікавість до народних звичаїв, творчих здібностей, виховувати любов до українських традицій, мови, пісні, музики, танцю.

Гості мали можливість відвідати святковий ярмарок, який продемонстрував безмежну студентську фантазію та винахідливість: можна було придбати самобутні вироби студентів відділу образотворчого мистецтва, пригоститися різноманітними стравами, які готували та рекламували виключно студенти.

А потім – захоплюючі конкурси, розваги, пісні та веселий хоровод підхопили в своєму вихорі всіх учасників та гостей театралізованого видовища.

Всі академічні групи училища отримали солодкі подарунки в номінаціях:

  • «Хоч не багаті, а гостям раді, веселі, гарні і завзяті»
  • «Без зусиль кашу маслом не зіпсуєш»
  • «Майстри високої кулінарізації»
  • «Заслужені маслянолюби СВУМіКу: доценти кафедри вареникознавства, професори українських харчових наук»
  • «Краща кулінарна інновація» - «Подарунок для шлунку», тощо.