Свято баянного мистецтва. Конценрт лауреата Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів Андрія Фесенка

 

21 березня 2016 року в концертній залі обласної філармонії з успіхом пройшов сольний концерт випускника, а нині – викладача Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського, лауреата Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів Андрія Фесенка.

Ще навчаючись в музичній школі м. Тростянця у талановитого викладача Шаповала Володимира Івановича, він закохався в свій інструмент. А далі – багато років напруженої, наполегливої роботи під час навчання
у Сумському музичному училищі в класі Черкашина Геннадія Олексійовича, в Донецькій консерваторії в класі Протопопова Віктора Миколайовича.

Концерт, що відбувся – це підсумок певного етапу творчої діяльності музиканта.

В програмі концерту прозвучали твори різних стилів, напрямків – від епохи бароко до сьогодення.

Шанувальники інструментального мистецтва відмітили професіоналізм та високий рівень виконавської майстерності музиканта, а бурхливі оплески стали найціннішою нагородою для виконавця.

Як сказала директор училища, заслужений працівник культури України Гринь Н.М., творча атмосфера музичного вечора створила піднесений настрій, залишила гарні спогади в душах слухачів та бажання знову зустрітися з музикантом, насолоджуватися чарівними звуками Її Величності Музики.