З вірою в душі, з музикою в серці

20 лютого 2016 року колектив Сумського вищого училища мистецтв
і культури ім. Д.С.Бортнянського урочисто відзначив 70 років від
дня народження та 45 років викладацької діяльності в училищі знаного музиканта, викладача-методиста відділу народних інструментів Восьмірова Валерія Івановича.

Цю знакову подію відзначає не лише славетна родина Валерія Івановича, не тільки творчий колектив училища, а й уся мистецька Сумщина.

70 років для людини – це вік багатства душі, думок, вік зрілої майстерності.

Валерій Іванович – яскрава, багатообдарована, невтомна у творчих пошуках особистість самобутнього музиканта-художника, педагога-наставника.

Після закінчення Харківського інституту мистецтв ім. І.Котляревського він постійно працює з молоддю – спочатку на посаді викладача Сумського музичного училища, а впродовж дев’ятнадцяти років – на посаді викладача Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського.

З ім’ям Восьмірова В.І. пов’язана ціла школа баянного виконавства,
яка отримала визнання на світовому рівні. Серед його вихованців – лауреати міжнародних та всеукраїнських конкурсів, його випускники навчаються
у вищих мистецьких навчальних закладах України, працюють у різних куточках країни та за її межами, і всі вони об’єднані почуттям великої вдячності  за незабутнє спілкування з Людиною з великої літери,
яке подарувала їм доля.

Всі грані таланту і майстерності Валерія Івановича одна за одною розкривалися протягом десятиліть і були поціновані почесними нагородами – Почесною грамотою голови Сумської обласної державної адміністрації, Почесною грамотою голови Сумської районної державної адміністрації, Грамотою голови Сумської районної ради, Грамотою Сумської обласної ради, дирекції училища.

Працюючи з творчою молоддю в Сумському вищому училищі мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського, він передає юним митцям свій багатий життєвий і професійний досвід, вкладаючи в улюблену справу всю свою душу.

Ми від щирого серця вітаємо вельмишановного Валерія Івановича
з ювілеєм і бажаємо доброго здоров’я, щастя, достатку і благополуччя, злагоди й гармонії душі, здійснення найзаповітніших мрій.