Нові зірки на мистецькому небосхилі

16-17 березня 2015 року в Сумському вищому училищі мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського відбувся конкурс виконавської майстерності „Наші надії”. Проведення такого мистецького заходу дарує і творчі відкриття, і багато різних емоцій та вражень.

Цього року найголовнішим почуттям, що залишив Конкурс, стало відчуття оптимізму. Бо в наш непростий час, попри всі складнощі і негаразди, студенти та викладачі займаються мистецтвом і не бачать свого життя без музики, хореографії, живопису.

Конкурс виявив обдарованих співаків, виконавців-інструменталістів, художників, читців і хореографів. Журі, переглянувши та ретельно проаналізувавши представлені на конкурс програми, відзначило ріст виконавської майстерності студентів.

Тож, вітаємо переможців конкурсу, бажаємо їм та їх викладачам, концертмейстерам подальших творчих досягнень та перемог.

Відділення мистецтв:

І місце –     Колесник Марія (викл. – Шемеліна Т.Г.)
ІІ місце –    Аврамкін Богдан (викл. – Лелюшкін Ю.Г.)
ІІІ місце –   Макаров Єгор (викл. – Власенко А.І., концертм. – Власенко О.Л.)
Гриценко Тетяна (викл. – Цибулько Н.М., концертм. – Когут О.С.)
Петренко Аліна (викл. – Пастухова Т.О.)
Приз глядацьких симпатій отримав Вакін Олександр (викл. – Кірноз А.В., концертм. – Сугоняко Т.П.)

Відділення культури:

І місце –     Дядченко Тарас (викл. – Кравченко О.Л.)
ІІ місце –    Картава Анастасія (викл. – заслужений працівник культури України  Шолох А.А.)
Кірієнко Влада (викл. – Клюцко Н.І., концертм. – заслужений працівник культури України Майборода В.В.)
Павленко Катерина (викл. – Курсенко Д.Ю.)
ІІІ місце –   Ткач Андрій (викл. – Ковальов М.І.)
Черногор Катерина (викл. – Гіга Л.І., концертм. – Семікрас І.І.)
Кан Інна (викл.– Курсенко Д.Ю.)

Приз глядацьких симпатій отримав Левченко Едуард (викл. – Тараненко В.М.)
За творчі досягнення були нагороджені дипломами та призами студенти відділу декоративно-прикладного мистецтва:
І місце –     Передерій Таїсія (номінація «Авторська лялька») Пантюх Тетяна (номінація «Живопис»)
ІІ місце –    Мартиненко Катерина (номінація «Живопис»)
Петровська Тетяна (номінація «Авторська лялька»)
Кобузан Максим (номінація «Композиція»)
ІІІ місце –   Нефьодов Роман (номінація «Розпис»)
Глущенко Юлія (номінація «Живопис»)