Яскрава симфонія Прикарпаття!

 

І яскравий вклад у цю симфонію колективів Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського – Народного оркестру духових інструментів (керівник – Ященко О.В.) та Народного ансамблю народного танцю «Молодість» (керівник – заслужений працівник культури України Євтушенко В.В.)!  І який вклад!

Цьогорічний, V Міжнародний фестиваль-конкурс оркестрів, інструментальних ансамблів і мажореток «Яскрава Симфонія Прикарпаття», який проходив з 15 по 17 червня у місті Трускавці був не простим для учасників. Змагались у виконавській майстерності колективи і виконавці  далеко не аматорського рівня. Високоповажному журі було не просто визначити кращих у будь-якій номінації, бо рівень виконавства, засоби музичної виразності, творча своєрідність кожного колективу, репертуар та особливий шарм кожного учасника конкурсу складали широкий діапазон всього того, що зветься високим словом – Музика!

І тим приємніше відзначити, що колективи Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського вибороли у складній конкуренції два дипломи Першого ступеня! 

Браво студентам!  Браво їхнім керівникам! Браво керівництву училища, під егідою якого  є можливість робити  такі справи!

В цьому році на фестиваль завітали 13 різножанрових оркестрів – народних, духових, струнних інструментів та мажореток з Харкова, Сум, Хмельницького, Львова, Миколаєва, Олександрії, Ужгорода, Рівненської області, які створили справжнє свято музики.

Оцінювали віртуозів  відомі диригенти та заслужені діячі мистецтв України з Києва, Львова, Харкова, Миколаєва, Ужгорода.

Головою журі працював Народний артист України, заслужений діяч мистецтв України, професор кафедри теорії та методики музичної освіти, хорового співу і диригування  Інституту мистецтв Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова, головний диригент Генерального штабу Військових Сил України з 1995 до 2011 років, генерал-майор Володимир Федорович Деркач.

Студенти та викладачі училища отримали позитивні емоції та море радості не тільки від гостинного міста Трускавця, музики, спілкування, але і від того, що вони гідно представили на цьому фестивалі слобожанську Сумщину.

 

Sell Compare
Powered by flickr embed.