Нові творчі перемоги студентів Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського

 

У святкові Новорічно - Різдвяні дні вокальний ансамбль «Альба» (керівник – Кварта О.А.) Сумського вищого училища мистецтв та культури ім. Д.С.Бортнянського став переможцем Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Українська Коляда», який проходив в одному з найпрекрасніших міст Європи – Львові.

Різдвяні колядки та Новорічні щедрівки, які звучали на вулицях Львова, стали доповненням його музеїв, соборів, церков, численних пам’ятників історії та культури.

В історичному центрі міста - у Міському Палаці Культури ім. Гната Хоткевича в творчих змаганнях брали участь     110 колективів з різних куточків України, серед яких почесне І місце посів колектив нашого училища.

За І призове місце наші конкурсанти були нагороджені Іменним кубком фестивалю, Дипломом та Сертифікатом на участь у Міжнародних фестивалях-конкурсах.

Зі Львова наші студенти привезли численні емоції, нові враження від знайомства з новими ансамблями та солістами, встановлення творчих контактів між учасниками фестивалю, а найголовніше – натхнення на нові творчі перемоги.