Vivat, студент!

Студентська пора – одна із самих яскравих сторінок біографії кожного, хто навчався або навчається. Часи юності сповнені яскравою енергією дій, емоційно насиченим життям, жадобою пізнання світу та накопичення знань.

Студенти є всюди – у всіх країнах, на всіх континентах. Адже студент – це не звання і не професія, це стан душі людини і, мабуть, один із самих чудових.

Студенти нашого училища – особливий народ. Ми відзначаємо це велике свято декілька днів. І ми того варті!

Розпочалось святкування концертно-розважальною програмою «Спогади про майбутнє» на сцені Сумського вищого училища мистецтв і культури ім.Д.С.Бортнянського 16 листопада 2016 року. А попереду багато цікавих подій, серед яких – конкурси на кращу стінну газету академічної групи, на краще озеленення та оформлення кімнат та секцій гуртожитку тощо.

Від щирого серця всіх студентів привітала директор училища, заслужений працівник культури України Гринь Н.М.: «Пам’ятайте: студентські роки – це період великих мрій і нестримних сподівань – хай усі вони збуваються; це найяскравіша сторінка юності – нехай вона буде сповнена цікавими пригодами, бурхливими подіями, романтичними зустрічами, радістю і коханням; це найщасливіші дні вашого життя, тому зумійте використати цей час якнайкраще: здобувайте знання, перемагайте, радійте кожному новому дню, подорожуйте, помічайте красу, насолоджуйтесь нею! Нехай ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і радістю! Щастя, злагоди й любові, дорогі студенти!»