Свято молодості, таланту і краси

 

14 вересня 2016 року в залі обласного театру для дітей та юнацтва відбулись урочистості з нагоди 70-річного ювілею голови обласного осередку Національної хореографічної спілки, заслуженого працівника культури України Володимира Васильовича Євтушенка.

Цю знакову подію відзначала вся мистецька Сумщина. Своє життя Євтушенко В.В. присвячує благородній справі – розвитку безцінних хореографічних скарбів нашого народу. Всі свої творчі задуми та мистецькі проекти славетний хореограф втілив в роботу з Народним ансамблем народного танцю «Молодість» Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського, який він очолює вже багато років.

З ім’ям Євтушенка В.В. пов’язана ціла хореографічна школа, яка отримала визнання на світовому рівні. Його сценічними постановками народних танців захоплюються знавці хореографічного мистецтва Болгарії, Румунії, Голландії, Естонії, Республіки Білорусь. На сцені Національного палацу мистецтв «Україна» (м. Київ) його творчості щиро аплодувала українська публіка. Вихованці Євтушенка В.В. неодноразово були переможцями конкурсів і фестивалів різних рівнів.

Всі грані його таланту і майстерності одна за одною розкривалися протягом десятиліть і були поціновані почесними державними нагородами.

Всі всього серця ми бажаємо славетному майстру танцю доброго здоров’я, щастя, родинного затишку, достатку і благополуччя, злагоди і гармонії душі, а також бадьорості Духу і Божої благодаті на многії і благії літа!