Нові зірки на мистецькому небосхилі

 

12-14 березня 2018 року в Сумському вищому училищі мистецтв
і культури ім. Д.С.Бортнянського відбувся конкурс виконавської майстерності                  «Наші надії». Проведення такого мистецького заходу дарує і творчі відкриття,
і багато різних емоцій та вражень.

Цього року найголовнішим почуттям, що залишив Конкурс, стало відчуття оптимізму. Бо в наш непростий час, попри всі складнощі і негаразди, студенти та викладачі займаються мистецтвом і не бачать свого життя без музики, хореографії, живопису.

Конкурс виявив обдарованих співаків, виконавців-інструменталістів, художників, читців і хореографів.

Журі, переглянувши та ретельно проаналізувавши представлені на конкурс програми, відзначило ріст виконавської майстерності студентів.

         Тож, вітаємо переможців конкурсу, бажаємо їм та їх викладачам, концертмейстерам подальших творчих досягнень та перемог.

 

Відділення мистецтв

 

    І місце     Андрух Тетяна

                     (викладач –  Власенко А.І., концертмейстер  –  Власенко О.Л.)

                     Клімов Герман 

                     (викладач –  заслужений працівник культури України Лелюшкін Ю.Г.)

 

   ІІ місце    Ніконов Віталій

                     (викладач – Власенко А.І., концертмейстер –  Власенко О.Л.)

                     Сіненко Альона

                     (викладачі –  Бондар В.І., Думчикова Г.П., концертмейстер –  Бошко Н.В.)

                     Дяченко Нікіта

                     (викладач – Пастухов В.О., концертмейстер – Жолудь Л.Л.)

 

  ІІІ місце    Филон Єлизавета

                     (викладач –  Бошко Н.В.)

                     Піюк Олеся

                     (викладач – Лелюшкіна Р.І., концертмейстер – Щербина Т.В.)

                     Гринюк Максим

                     (викладач –  заслужений працівник культури України Білий Є.М.,

                      концертмейстер – Данильченко М.І.)

                     Чала Ольга 

                      (викладач – Подячева Т.В., концертмейстер – Сугоняко Т.П.)

 

 Відділення культури:

 

     І місце     Ревенко Анна (викладач – Курсенко Д.Ю.)

                    Думчикова Ірина (викладач – заслужений артист України  Лиманський І.І.)

                     Воропай Андрій (викладач – Пугач В.І.)

                     Гончаренко Альона (викладач – Клюцко Н.І.)

 

    ІІ місце     Падалка Вікторія (викладач – Кравченко О.Л.)

                    Зінін Артур (викладач – Курсенко Д.Ю.)

                     Радченко Ірина (викладач – Проців Г.З.)

 

  ІІІ місце      Комарова Аліна (викладач – Власенко С.А., концертмейстер – Семікрас І.І.)

                      Третякова Карина (викладач – Куліжнікова Н.В.)

                      Литвиненко Дарія (викладач – Мукменєва Р.І.)

                     Новикова Юлія (викладач – Проців Г.З.)

 

Відділ декоративно-прикладного мистецтва

 

               Номінація «Лялька»

  І місце      Клименко Владислава  (викладач – Негреба Н.З.)

 

               Номінація «Розпис»

  І місце      Федорова Інна   (викладач – Алещенко Ю.І.)

 ІІ місце      Назаренко Альона   (викладач – Алещенко Ю.І.)

ІІІ місце      Науменко Ольга   (викладач – Алещенко Ю.І.)

 

               Номінація «Текстиль»

  І місце      Конечна Анастасія   (викладач – Негреба Н.З.)

 ІІ місце      Абділхамідова Дар’я  (викладач – Негреба Н.З.)

ІІІ місце     Овчаренко Крістіна   (викладач – Негреба Н.З.)

 

              Номінація «Композиція»

 І місце       Руденко Анжеліка   (викладач – Ходико Г.В.)

ІІ місце       Лімаренко Марина  (викладач – Ходико Г.В.)

 

               Номінація «Кераміка»

 І місце       Голованьова Анна   (викладач – Жук Г.Д.)

ІІ місце       Бершова Аніта   (викладач – Жук Г.Д.)

ІІІ місце      Волкова Маргарита   (викладач – Жук Г.Д.)

 

 

here
Powered by flickr embed.