Творча зустріч. Відбувся концерт студентів Харківського Національного університету мистецтв ім. І.Котляревського

 

В рамках традиційних щорічних зустрічей із випускниками, у стінах Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського відбувся концерт студентів Харківського Національного університету мистецтв ім. І.Котляревського класу викладача Олександра Валерійовича Пастухова.

Олександр Пастухов – талановитий музикант, викладач в династії, випускник Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського 2003 року. Його вихованці продемонстрували високий професіоналізм, широкий творчий репертуар, на гідному рівні виконавши твори композиторів різних епох та стилів: від Й.С.Баха до І.Карабиця. Дуже приємним є той факт, що деякі з них є випускниками нашого училища.

Заінтригували глядачів сольні виступи студентів: Сергія Пророки (фагот), Ксенії Шинкаренко (фагот), Миколи Кузьменка  (флейта), Вікторії Корольської (фагот) та Гургена Барсегяна (кларнет). Всі вони продемонстрували блискуче володіння інструментом, філігранну техніку, емоційну виразність та яскраво передавали осмислений зміст кожного твору. Але справжньою приємною несподіванкою вразив ансамбль фаготистів, у виконанні якого прозвучали такі популярні твори, як «Libertango» Астора Пьяццолли та уривок із балету Петра Чайковського «Лускунчик». Ця творча зустріч стала яскравою подією для всієї творчої родини училища та залишить приємні спогади ще на довго.

Поділилась своїми враженнями студентка ІV курсу відділу теорії музики Марія Кінаш.