4-й Міжнародний фестиваль українського театру «Схід-Захід», м. Краків (Польща)

 

З 02 по 09 квітня 2017 року в м. Краків (Польща) проходив 4-й Міжнародний фестиваль українського театру «Схід-Захід». Творчі колективи з України, Польщі, Грузії та Німеччини представили свої театральні постановки на сценах Кракова та Нового Сонча. На участь у фестивалі було подано біля 300 заявок. Дирекція фестивалю вибрала 29 кращих творчих робіт. Серед них право представляти свою виставу виборов і «Театр на Садовій» Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського.

Студенти 4 курсу відділу режисури під керівництвом молодого викладача і талановитого режисера Олександра Решитька показали комедію «Вийдіть у вікно» за мотивами п’єси Р.Куні «№13».

Організатори фестивалю потурбувалися про змістовний відпочинок учасників: екскурсія по ринковій площі Кракова, костел Святого Хреста, костел Св. апостолів Петра і Павла, Королівський замок в історичному комплексі Вавель, музей мистецтв, Національний парк з розташованими на його території замками.

Студенти та викладачі отримали незабутні враження від поїздки до Кракова, а до дому приїхали з перемогою. «Театр на Садовій» Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського отримав найвищу нагороду з акторської майстерності.