У Сумському вищому училищі мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського розпочався VІІ Міжнародний конкурс молодих піаністів «Слобожанська фантазія».

 

12 квітня 2016 року на базі Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського розпочався VІІ Міжнародний конкурс молодих піаністів «Слобожанська фантазія».

До складу журі конкурсу запрошені відомі музиканти:

лауреат міжнародних конкурсів, доцент Московської державної консерваторії ім. П.І. Чайковського Юрій Діденко (Росія);
професор фортепіано, лауреат міжнародних конкурсів, всесвітньо відомий піаніст Леонель Моралес Алонсо (Іспанія);
проректор Харківського національного університету мистецтв ім. І.Котляревського, кандидат педагогічних наук, професор Наталія Горецька (Україна);
піаністка, педагог, засновниця і директор Elite Music Institute в м. Абу-Дабі Марина Замфір (Об’єднані Арабські Емірати);
завідуюча відділом спеціального фортепіано, викладач-методист Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського Тамара Пастухова (Україна).

Відкриття конкурсу відбулось 12 квітня в концертній залі обласної філармонії.

Як зазначила в своєму вітальному слові директор училища, заслужений працівник культури України ГРИНЬ Н.М., «участь у Міжнародному конкурсі молодих піаністів «Слобожанська фантазія» надає виконавцям унікальну можливість перевірити відповідність свого виконавського рівня світовим конкурсним стандартам, об’єднатися для отримання музичного досвіду».

«Нехай це свято фортепіанної музики і надалі приносить радість і бажання насолоджуватись справжнім мистецтвом, яке об’єднує всіх заради Миру і Злагоди на Землі» - з такими побажаннями звернувся до учасників конкурсу та всіх шанувальників фортепіанного мистецтва голова журі Юрій ДІДЕНКО.

Професор фортепіано, лауреат міжнародних конкурсів, всесвітньо відомий піаніст Леонель Моралес Алонсо з величезним успіхом виконав Концерт для фортепіано з оркестром № 1 мі мінор в 3-х частинах, ор. 11 Ф.Шопена у супроводі симфонічного оркестру Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського (художній керівник та диригент Хомініч Р.В.) VІІ Міжнародний конкурс молодих піаністів «Слобожанська фантазія» впевнено розпочав свою ходу.

13-14 квітня в концертній залі Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського будуть проходити конкурсні прослуховування, 15 квітня о 15:00 год. в залі обласної філармонії – урочисте закриття і нагородження переможців конкурсу.

Бажаємо всім конкурсантам блискучих виступів і впевнених перемог!