Як козаки Весну зустрічали

 

10 березня 2016 року в Сумському вищому училищі мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського відбувся обряд проводів зими, який став традиційним і проводиться з метою збагачення освіду у організації масових заходів.

Народні звичаї охоплюють усі ділянки громадського, родинного і суспільного життя. Проводячи свято „Масляна”, викладачі училища мали мету ознайомити студентів з обрядом проводів зими, розвивати цікавість до народних звичаїв, творчих здібностей, виховувати любов до українських традицій, мови, пісні, музики, танцю.

Всі, хто завітав на свято, мали можливість відвідати святковий ярмарок, який продемонстрував безмежну студентську фантазію та винахідливість: можна було придбати самобутні вироби студентів відділу декоративно-прикладного мистецтва, пригоститися різноманітними стравами, які готували та рекламували виключно студенти.

Студентами було розігране театралізоване дійство «Як козаки Весну зустрічали» – свято проводів зими та урочистої зустрічі весни, яка несе з собою світло, тепло і радісне пробудження природи.

А потім – захоплюючі конкурси, розваги, пісні та веселий хоровод підхопили в своєму вихорі всіх учасників та гостей театралізованого видовища.