Яскраві вогники новорічних зірок

У новорічні святкові дні по нашій планеті самим законним чином крокує казка. Вона приносить нам радість, дарує безліч подарунків і надію на краще.

У Сумському вищому училищі мистецтв і культури ім.Д.С.Бортнянського вже стало традицією, що святкові заходи – студентські театральні вечори і Новорічний бал – завжди проходять незвично і запам’ятовуються своєю креативністю, а оформлення навчальних корпусів дарує відчуття свята не тільки студентам і викладачам, але і гостям.

         Напередодні Нового року в училищі відбулась святкова шоу-програма. Автор програми – молодий викладач відділу  культурологічних дисциплін Кучкова Яніна Михайлівна.

У програмі брали участь студенти відділів: видовищно-театралізованих заходів (зав.відділом – заслужений працівник культури України Шолох А.А.), народного хореографічного мистецтва (зав.відділом – заслужений працівник культури України
Євтушенко В.В.), декоративно-прикладного мистецтва (зав.відділом – Матюшенко В.О.), оркестрових струнних інструментів (керівник дуету – Подячева Т.В.), народних інструментів (керівник тріо –
Андрущенко А.А.)

         Нова програма новорічних і різдвяних щедрівок та колядок
у виконанні фольклорного ансамблю «Берегиня» (керівник –
Клюцко Н.І., концертмейстер – заслужений працівник культури України
Майборода В.В.) стала ще однією гранню святкового вечора.