Сумчани вітають Гадяцьке училище культури ім. І.П.Котляревського.

Студенти та викладачі Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського брали участь в урочистостях з нагоди 80-річчя з часу заснування Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського.

Вони сердечно вітали всіх, хто працює і навчається в училищі, а також багатотисячний колектив випускників, які плідно працюють в закладах культури і мистецтв всієї України.

Колектив Гадяцького училища – один з провідних вітчизняних творчих осередків, який сприяє розвитку світового та українського мистецтва.

Яскравим мистецьким дарунком сумчан став запальний «Гопак»
у виконанні Народного ансамблю народного танцю «Молодість» (керівник – заслужений працівник культури України Євтушенко В.В.).

У своєму вітальному слові директор Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського, заслужений працівник культури України Гринь Н.М. побажала ювілярам: «Нехай ваша невтомна праця дає щедрі плоди, а успіхи студентів і випускників множаться і передаються вам душевним задоволенням та радістю від творчості».

Хостинг картинок и изображенийХостинг картинок и изображенийХостинг картинок и изображенийХостинг картинок и изображенийХостинг картинок и изображенийХостинг картинок и изображенийХостинг картинок и изображений