Концерт славетного колективу - Національної заслуженої капели бандуристів України імені Георгія Майбороди в Сумах


7 жовтня 2018 року в Сумському  обласному театрі  для дітей та юнацтва відбувся концерт Національної заслуженої капели бандуристів України імені Георгія Майбороди.

Найстаріший творчий колектив України проводить святковий гастрольний тур, присвячений 100-річчю від дня створення.

Національна капела бандуристів має свою неповторну творчу індивідуальність - всі артисти співають і одночасно грають на бандурі.

Сумську глядацьку аудиторію вразили і заворожили філігранна відшліфованність кожного номера, величний, драматичний, часто сумний характер творів, суміщений з іскрометним гумором, елементами сучасного веселого шоу, козацьким характерництвом.

Поважний колектив привітали заступник начальника управління культури Грицаєнко Р.В. та директор Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського, заслужений працівник культури України Гринь Н.М., які подякували всім артистам колективу за їх високий професіоналізм та виконавську майстерність, за незламну силу духу та патріотизм, побажали їм, щоб натхнення і жага творчого пошуку були вірними супутниками,  а життя – багатогранним, плідним та успішним!

https://s3.amazonaws.com/workingvouchers/boohooman/index.html
Powered by flickr embed.