День пам’яті Героїв Крут

 

29 січня 2018 року  в День пам’яті Героїв Крут у приміщенні Сумського торгового центру «Мануфактура» відбувся флешмоб військового та студентського оркестрів.

Виступ зведеного колективу духового оркестру 27-ї Сумської реактивної артилерійської бригади (начальник – Євген СОЧКОВ) та Народного оркестру духових інструментів Сумського вищого училища мистецтв і культури                    ім. Д.С.Бортнянського (керівник – Олександр ЯЩЕНКО) тривав упродовж 20 хвилин.

За цей час музиканти виконали чотири композиції: «Молюся за силу любові» Дмитра Бортнянського, «Баладу» Павла Станека (соліст – заслужений працівник культури України, викладач Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського Євген Білий), «Молитву за Україну» Миколи Лисенка та дебютували з маршем Анатолія Ткачука «Героям Крут».

Виступ оркестрів перемежовувався розповідями про події 100-річної давнини та власне про флешмоб.

Подібні виступи духових оркестрів (як військових так і цивільних колективів) відбулись цими днями по всій Україні.

Ініціювало їхнє проведення Військово-музичне управління Збройних Сил України з метою всенародного вшанування та увічнення героїчних подвигів захисників України, які самовіддано та мужньо боронили незалежність і цілісність держави, а також усвідомлення суспільством зв’язку подвигу українців, полеглих у бою під Крутами, та при обороні Міжнародного аеропорту «Донецьк».

 

10% off orders
Powered by flickr embed.