На крилах музики. День Музики та День працівників освіти – два найважливіших свята для Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д. С. Бортнянського

 

В цьому році початок жовтня подарував нам два чудових свята  –  День Музики та День  працівників освіти –  два найважливіших свята  для Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д. С. Бортнянського.

В актовій залі нашого навчального закладу відбувся святковий концерт,
в якому брали участь студенти всіх відділів. Вони присвятили свої виступи прекрасним святам і подарували  музичні вітання викладачам училища та всім шанувальникам класичної музики.

Концертна програма була багатожанровою. З самого початку слухачів зачарував ансамбль скрипалів (керівник Т. Подячевої, концертмейстер Н.Бошко),
у виконанні якого  прозвучало «Танго» Астора П’яццоли.

Кожний наступний номер  учасників дарував слухачам приємну насолоду.  Це і дует гітаристів у складі Я.Ігнатенко та О.Хрокало з композицією «Венесуельський вальс» Квантоморано, і вокальний ансамбль у складі
А. Самойлової, В. Дідоренко та В. Садовської (концертмейстер Т. Дяченко),
які виконали твір М. Мінькова «Спасибо, музика!», і сольний виступ В. Буряк,
яка продемонструвала прекрасні вокальні дані в творі Р.Шумана «Присвята», (концертмейстер О. Когут),  і  студентка фортепіанного відділу К. Балюра з твором Шуберта-Ліста «Вальс-каприс», і баяніст А. Єрмоленко, який виконав твір Астера «Буря», і О.Берестовська з твором Г.Форе «Мелодія» (концертмейстер Л. Жолудь), чия гра на саксофоні викликала особливо теплі оплески слухачів. 

Як завжди обрамляв концерт і надавав урочистості Народний оркестр духових інструментів училища під керівництвом О.Ященка.

Теплі посмішки викликали і добрі слова ведучих концерту – М.Кінаш та
Д. Гриценка.

«День Музики щорічно відмічається у всьому світі грандіозними концертами. На світі не знайдеться людей, байдужих до музики. Я лечу на її крилах кожного дня. Музика нас надихає, спонукає до нових вершин творчості. Засобами музики ми спілкуємось в різних країнах, тому що мова музики інтернаціональна і зрозуміла всім. Музика об’єднує весь світ і він стає кращим» – сказала у своєму вітальному слові директор училища, заслужений працівник культури України Надія Миколаївна Гринь.    

Викладач-методист Т.Горська