Концерт баянної музики

 

У актовій залі Сумського вищого училища мистецтв і культури   ім. Д.С.Бортнянського відбулись творча зустріч та концерт лауреатів міжнародних конкурсів, студентів Харківського національного університету мистецтв ім. І.П.Котляревського – тріо баяністів у складі: Руслана Желіби, Ігоря Чередниченка, Василя Копайгородського.

?В концертній програмі звучали твори українських та зарубіжних композиторів: Олександра Тимошенка, Юрія Романова, Володимира Підгорного, Анатолія Гайденка, М.П.Мусоргського, Альфреда Шнітке та інших.

Концерт баянної музики

У актовій залі Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського відбулись творча зустріч та концерт лауреатів міжнародних конкурсів, студентів Харківського національного університету мистецтв ім. І.П.Котляревського – тріо баяністів у складі: Руслана Желіби, Ігоря Чередниченка, Василя Копайгородського.

В концертній програмі звучали твори українських та зарубіжних композиторів: Олександра Тимошенка, Юрія Романова, Володимира Підгорного, Анатолія Гайденка, М.П.Мусоргського, Альфреда Шнітке та інших.

Концерт пройшов на високому професійному рівні, отримав схвальні відгуки слухачів та викликав бурхливі овації. 

Концерт пройшов на високому професійному рівні, отримав схвальні відгуки слухачів та викликав бурхливі овації.

IMG_20180405_093949