Творчі змагання молодих диригентів.

28-29 квітня 2015 року на базі Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського відбувся VІ Всеукраїнський конкурс диригентів оркестрів духових інструментів серед студентської молоді імені заслуженого працівника культури України Л.К.Власенка під патронатом заслуженого діяча мистецтв України, Народного артиста України, генерал-майора В.Ф.Деркача.

У конкурсі брали участь 15 учасників з 7 мистецьких навчальних закладів України: училища Дніпропетровської консерваторії ім. М.І. Глінки, Черкаського музичного училища ім.С.С.Гулака-Артемовського, Чернігівського музичного училища ім. Л. Ревуцького, Дніпропетровського коледжу культури і мистецтв, Запорізького музичного училища ім.П.І.Майбороди, Криворізького обласного музичного училища, Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського.

Журі конкурсу очолив заслужений діяч мистецтв України, Народний артист України, професор, генерал-майор Деркач Володимир Федорович, заступник голови – директор Сумського вищого училища мистецтв і культури
ім. Д.С. Бортнянського, заслужений працівник культури України Гринь Надія Миколаївна.

Члени журі: заслужений працівник культури України, художній керівник та диригент Народного оркестру духових інструментів, зав. відділом духових та ударних інструментів Сумського вищого училища мистецтв і культури
ім. Д.С.Бортнянського Кірноз Анатолій Васильович, завідуючий кафедрою диригування Дніпропетровської консерваторії імені М.І.Глінки Кравченко Володимир Петрович, викладач-методист Запорізького музичного училища
ім. П.І.Майбороди Жульєв Анатолій Петрович, викладач-методист, завідуючий відділом духових та ударних інструментів Криворізького обласного музичного училища Онуфрієнко Віктор Васильович, старший викладач відділу духових та ударних інструментів Сумського вищого училища мистецтв і культури
ім. Д.С.Бортнянського Письменний Ігор Андрійович.

В роботі конкурсу брала участь заступник начальника управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації Грицаєнко Раїса Василівна.

Журі ретельно обговорило виступи учасників конкурсу і визначило переможців:

І місце:       Олійник Поліна (м. Суми)

Ігнатенко Ганна (м. Дніпропетровськ)

Котова Катерина (м. Чернігів)

 

ІІ місце:      Смагіна Оксана (м. Суми)

                                 Терентьєв Ілля (м. Кривий Ріг)

 

ІІІ місце:     Губський Олександр (м. Суми)

                                 Зима Віталій (м. Черкаси)

                                 Малов Кирило (м. Запоріжжя)