02 грудня 2015 року в Сумському вищому училищі мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського в рамках проведення Всеукраїнського науково-практичного семінару відбувся мистецький захід «Іван Карабиць: музика серця» (до 70-річчя від дня народження).

Захід проходив у формі концерту з творів І.Карабиця та творчої зустрічі з виконавцями: професором кафедри камерного ансамблю Національної музичної академії України ім.П.І.Чайковського Тетяною Моргуновою, лауреатом Міжнародних конкурсів, концертмейстером Київського національного університету культури і мистецтв, композитором, учнем І.Карабиця Андрієм Бондаренком, докторами мистецтвознавства, професорами Сумського державного педагогічного університету ім.А.С.Макаренка Ольгою Зав’яловою, Олександром Стахевичем.

Про життя, творчу та музично-громадську діяльність І.Карабиця,
її значення для розвитку української музики повідомила доктор мистецтвознавства, професор Національної музичної академії України ім.П.І.Чайковського, заслужений працівник освіти України Мар’яна Копиця-Карабиць.

В концерті прозвучали Прелюдії для фортепіано, Соната № 1 для віолончелі та фортепіано, «Я серцем з Києвом» на слова Івана Драча.

Лауреат Міжнародних конкурсів Оксана Степанець натхненно виконала пісню «Мати наша – сивая горилиця» з циклу «Мати» на слова Б.Олійника.

  Окрасою концерту став виступ жіночого хору факультету мистецтв СумДПУ ім.А.С.Макаренка (художній керівник і диригент, доцент Євген Карпенко), у виконанні якого прозвучав хоровий твір І.Карабиця на слова В.Губарця «Де вітер землю голубить».