Оркестр народних інструментiв

Оркестр народних інструментiв Оркестр народних інструментiв

Оркестр народних інструментів – дуже відомий в області колектив.

Він – постійний учасник творчих звітів Сумщини в місті Києві, загальноміських свят, творчих звітів училища „Натхнення, молодість, краса”, декад „Дарунок тобі, Україно”.

Керує колективом талановитий музикант, викладач-методист Юрій Григорович Лелюшкін.

Оркестр народних інструментів – справжня творча лабораторія для студентів – майбутніх виконавців та диригентів. Тут вони набувають неоціненного досвіду, що допоможе їм у подальшій творчій діяльності.

На репетиціях велику увагу керівник приділяє таким важливим аспектам, як культура виконання, емоційний настрій музики, технічна майстерність.

Коли гра в оркестрі стає насолодою, студенти починають розкриватись, вимальовується їх індивідуальність.

Інтерес і зацікавленість студентів до гри в оркестрі підтримується різнобарвним репертуаром. Інколи вони і самі пропонують нові твори. Якщо це заслуговує уваги, викладач з задоволенням іде їм назустріч.

Багато уваги приділяється також розвитку національної свідомості у студентів, шануванню української музики. До репертуару оркестру включається все більше творів українських композиторів, обробок народних пісень.

У 1999 році оркестр народних інструментів училища під керівництвом Ю.Г. Лелюшкіна отримав високу оцінку свого виступу на сцені Національного Палацу культури „Україна” в місті Києві, а керівник був нагороджений Почесною грамотою та медаллю уряду України.

 
Как происходит автовыкуп. . печать календарей